21 rezultate pentru eticheta

pole position

Video Max Verstappen câștigă Marele Premiu de Formula 1 al Olandei! Cursa a fost întreruptă din cauza condițiilor meteo

profimedia-0800509646

Video Perez a câștigat Marele Premiu din Arabia Saudită după o cursă perfectă. Verstappen, plecat de pe 15, a terminat pe 2

F1 Grand Prix of Saudi Arabia

Video Sergio Perez se impune în Marele Premiu de F1 din Singapore! Șase piloți, forțați să abandoneze

F1 - SINGAPORE GRAND PRIX 2022 - RACE, - 02 Oct 2022

Video Hamilton a câștigat pentru a șasea oară MP al Ungariei. Vettel și Raikkonen au completat podiumul

Hamilton final Hungaroring

Video Lewis Hamilton a câştigat detaşat Marele Premiu al Franţei. A treia victorie a britanicului din 2018

Hamilton F1 Franta

Video Ricciardo a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Chinei. Hamilton a încheiat pe 4, Vettel pe 7

Ricciardo F1

Video Surpriză de proporții în MP al Olandei la MotoGP! Jack Miller, prima victorie a carierei

jack miller

Video Jorge Lorenzo a câștigat cursa de Moto GP. Rossi a abandonat. Binder s-a impus la Moto 3, Zarco la Moto 2

lorenzo-1

Video Di Resta, victorie așteptată de șase ani în DTM

paul di resta

Video Craiova, în pole-position pentru Europa: ”Sunt convins că va fi o luptă strânsă”

hamilton

VIDEO Ultima cursă! Vettel, la al 9-lea pole al sezonului, în ciuda ploii din Brazilia

vettel mecanici f1

VIDEO Vietoris, în pole pe Lausitzring. Premieră pentru Mercedes în 2013

Vietoris motorsport

VIDEO Vettel a câștigat la pas în Bahrain și este lider în clasamentul general

vettel red bull

VIDEO Lewis Hamilton a câștigat MP al Statelor Unite. A fost urmat de Vettel și Alonso. Titlul nu este încă decis!

hamilton ssss

VIDEO Hamilton a câștigat Marele Premiu al Italiei! Ambii piloți Red Bull au abandonat. Perez, marea surpriză

hamilton-1

Moto GP, Assen: Stoner, Marquez şi Cortese sunt în pole position!

rossy hayden

VIDEO Formula 1, MP al Europei: Câștigă Alonso, urmat de Raikkonen și de Schumacher. Primul podium pentru german de la revenirea în F1!

alonso valencia

Red Bull, prinsă că trișează! Federația a ordonat modificarea mașinilor campionilor din F1