18 rezultate pentru eticheta

poli iasi sepsi

Kyros Vassaras a recunoscut: gol valabil! Cine a fost de vină pentru linia care trecea printre picioarele penultimului apărător

iasi seps captura ofsaid

Când joacă Farul, FCSB, CFR și Sepsi meciurile amânate

FOTBAL:FC HERMANNSTADT-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (22.01.2023)

OFICIAL | Meciul Poli Iași - Sepsi, amânat! Când se va disputa + Anunțul LPF cu privire la partida Farul - Univ. Craiova

Sepsi Sfantu Gheorghe v PFC CSKA Sofia - UEFA Europa Conference League, Romania - 03 Aug 2023

Poli Iași a fost acord cu amânarea meciului cu Sepsi, dar moldovenii s-au revoltat după ce LPF a luat decizia: ”Nu e normal”

FOTBAL:POLITEHNICA IASI-UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (12.08.2023)

Sepsi a ajuns pe podium după victoria de la Iași: ”A fost aproape de ceea ce îmi doresc!”

leo grozavu

Video Poli Iași - Sepsi 1-4. Moldovenii, "demolați" încă din prima repriză, au "reușit" și un autogol în ultimul minut

sepsi gol

Probleme pentru Daniel Pancu, înaintea meciului cu Sepsi! Trei fotbaliști de la Poli Iași, depistați cu COVID-19

Daniel Pancu, antrenorul lui Poli Iași / Foto: Sport Pictures

Video Rednic a trecut peste înfrângerea cu Sepsi și se gândește deja la meciul cu Dinamo: ”E un meci important”

rednic

Video ”Așa e în familie, se întâmplă și lucruri neplăcute!” Explicațiile nervoase ale lui Leo Grozavu, acuzat că și-a lovit un jucător

leo grozavu

Video&Foto Imagini de la Iași, în ziua cu 614 cazuri de coronavirus în România: ignoranță, îmbrățișări și măști sub bărbie

iasi sepsi 3

Rednic, pus pe glume după ce și-a luat revanșa cu Sepsi: ”N-ați mai auzit de remontada moldovenească?” :)

mircea rednic

Video Poli Iași - Sepsi 3-1. Rednic i-a scos pe moldoveni din zona retrogradării

Untitled

Exclusiv Poli Iași are gânduri mari! Moldovenii vor o finală cu Dinamo sau FCSB: ”Nici nu mai contează!”

Politehnica Iași, locul 11 în Liga 1 / Foto: Sport Pictures

Politehnica Iași - Sepsi 1-1 | Explicația lui Csaba Laszlo pentru seria nesfârșită a remizelor

csaba laszlo

Exclusiv Ștefan Târnovanu, noul portar al FCSB, a salvat-o pe Poli Iași de la eșec! Duckadam a spus când va sosi la FCSB

Duckadam operat la genunchi

Video Poli Iași - Sepsi 1-1. Gruparea din Sfântu Gheorghe putea da lovitura pe final!

FOTBAL:CSM POLITEHNICA IASI-SEPSI OSK, LIGA 1 CASA PARIURILOR (29.09.2019)

”Le-am numărat de 5 ori, tot 4 au ieșit!”. Anunțul unui club din Liga 1, legat de biletele vândute pentru etapa viitoare