21 rezultate pentru eticheta

polona hercog

Video Emma Răducanu a insistat să vorbească în limba română la Cluj: "Cred că sunt acasă aici, îmi place foarte mult"

emma

Video Irina Begu, victorie mare la Cleveland. E pentru a treia oară în sferturile unei competiții WTA în 2021

begu

Video Moment rar întâlnit de lipsă de fair-play în tenis. Ce a făcut o sportivă la fileu + cuvinte greu de reprodus ale adversarei

hercog6

Jucătoarea de tenis din România care e campioană la tatuaje. Are 21, toate cu însemnătate: ”Aștept să fiu o mireasă tatuată!”

andreeaprisacariu

Video "Restart cu stil! Simona Halep s-a întors!" Ce punct a câştigat campioana noastră şi cum a reacţionat comentatorul WTA

simona

Video "Uau!" Simona Halep impresionează la revenirea în circuitul WTA. Scurta care nu i-a dat nicio șansă adversarei

halep

Cu cine joacă Simona Halep în primul tur la WTA Praga. Avantaj în confruntările directe cu viitoarea adversară

Simona Halep, locul doi WTA / Foto: Getty Images

Video Exclusiv Simona Halep Eastbourne | Meciul cu Polona Hercog a fost întrerupt pentru un incident hazliu

captura halep hercog

Video Simona Halep - Polona Hercog 6-1, 4-6, 6-3. Românca s-a calificat în sferturile de finală de la Eastbourne

captura halep final

Video Moment rar întâlnit, în meciul Simonei Halep! Hercog a alunecat, racheta i-a căzut din mână, dar a reușit să câștige punctul

hercog cazuta

Video Polona Hercog, campioană la Lugano. Primul titlu WTA după o pauză de 7 ani

Video Momentul în care Simona Halep s-a descătușat. Punctul care a însemnat apogeul jocului campioanei noastre

Miami Open 2019 - Day 7

Video Ce spune Simona Halep, după ce a chemat de două ori fizioterapeutul în meciul cu Polona Hercog

simona rever

Simona Halep Miami | "Nu îmi dau seama cum poate să mă judece astfel!". Cel mai controversat moment din cariera Polonei Hercog

polona

Simona Halep - Polona Hercog Miami | S-a stabilit ora de start! Programul meciurilor transmise ÎN DIRECT la Digi Sport

simona halep miami 2019

Adversara Simonei Halep din turul 3 la Miami atrage toate privirile. Cine este Polona Hercog, slovena plină de tatuaje

colaj polona

Simona Halep și-a aflat adversara din turul 3, la Miami. Meciul va fi LIVE pe Digi Sport

Sorana Cîrstea, calificată în ”sferturile” turneului de la Rio de Janeiro

sorana cirstea

Irina Begu, în sferturile de finală ale turneului WTA de la Seul

irina begu-3

Irina Begu s-a calificat în optimile turneului de la Seul. Nicio înfrângere împotriva următoarei adversare

begu

Anna Karolina Schmiedlova – Polona Hercog, a doua semifinală a turneului BRD Bucharest Open