317 rezultate pentru eticheta

preliminarii euro 2020

România trebuie să bată Malta la scor! Scenariul în care golaverajul ne poate duce la Euro 2020

george puscas

Sondajul care dă peste cap ierarhiile în naționala Spaniei, după meciul cu România: "Nebunia a explodat"

spania

Foto Rușinos. Un "tricolor" nici n-a fost notat după România - Spania. Tătărușanu, aceeași notă cu cel mai bun spaniol

FOTBAL:ROMANIA-SPANIA, PRELIMINARIILE CE 2020 (5.09.2019)

România - Spania | Daniel Pancu a "desfiinţat" naţionala lui Cosmin Contra: "Era mai greu pentru ei cu jaloane"

Spania Romania

"Comportament deplorabil" / "Rușinos!" Presa internațională continuă să scrie despre clipele regretabile de pe Arena Națională

Jucătorul care a dezamăgit crunt în meciul cu Spania: "Eu nu l-aș mai lua, n-are nicio treabă"

maxim

Concluziile trase de FRF, după România - Spania 1-2. "Când dispare frica, începe un fotbal care ne poate duce la Euro"

concluzii

Gică Hagi, impresionat de Tătărușanu! ”E fenomenal!”

tata

România - Spania | Nicolae Stanciu, dur după eşecul cu Spania: "Dacă nu batem Malta, ar trebui să ne lăsăm"

Stanciu

Lui Pușcaș nu-i vine să creadă cum a ratat în prelungiri! ”Incredibil...nu știu!”. Ce le-a spus Contra la pauză jucătorilor

România - Spania | Arbitrul turc i-a cerut scuze lui Sergio Ramos după ce i-a acordat cartonaş galben

Sergio Ramos

Adevărul din spatele gestului făcut de Sergio Ramos: "Am făcut-o pentru el!" Românii l-au huiduit degeaba la fiecare atingere

sergio ramos

România - Spania 1-2 | "Tricolorii" au simțit pe propria piele forța "furiei roja": "Am scăpat bine doar cu 1-0 la pauză"

forin andone

România - Spania 1-2, în preliminariile EURO 2020. Tricolorii au ratat ocazii monumentale în prelungiri

Foto România - Spania | Marca le-a pocit numele tricolorilor. Un albanez ”transferat” la naționala noastră :)

FOTBAL:ANTRENAMENT ROMANIA INAINTE MECI SPANIA (4.09.2019)

(P) Eşti convocat să pui superpariuri în preliminarii!

Vizual_Preliminarii_euro_2020_Superbet_Digisport

Exclusiv ”Chiricheș pictează acolo! M-a provocat!” Ilie Dumitrescu a indicat postul pe care ar trebui folosit fotbalistul

FOTBAL:ROMANIA-OLANDA, MECI AMICAL (14.11.2017)

România - Spania | Cosmin Contra nu l-a uitat pe Luis Enrique! Mesajul transmis înaintea duelului direct

FOTBAL:PARTENERIAT F.R. FOTBAL-TIMISOREANA (2.09.2019)

Video România - Spania | Cosmin Contra s-a încurcat la conferința de presă! Răspunsul care i-a făcut pe toți să râdă

cosmin contra

Cosmin Contra, dezamăgit în presa spaniolă de problemele de la FCSB şi Dinamo: "Asta afectează naţionala"

Cosmin Contra

România – Spania | Suporterii naționalei României au cu ce merge spre acasă. Programul Metroului se va prelungi

metrou

România - Spania | Moment special pentru Luis Enrique: "Estamos contigo!"

Enrique

Cosmin Contra l-ar vrea în naționala României pe Sergio Ramos! ”L-am naturaliza!”. Visează la o victorie cu Spania

contra sergio ramos

Rat_vizita_cantonament-696x512

România - Spania, preliminarii EURO 2020| Tricolorii cred într-o victorie în faţa fostei campioane mondiale

FOTBAL:ANTRENAMENT NATIONALA ROMANIEI, MECI SPANIA SI MALTA (1.09.2019)

”Filiera Dinamo”, ”camera FCSB-Anderlecht” sau ”camera Euro U21”. Cum stau jucătorii României în cantonament

gazonul arena

Contra a fost aproape să convoace jucători de la FCSB şi Dinamo. La cine s-a gândit + ce zice de meciul cu Spania

George Puşcaş, gata de duelul cu Sergio Ramos: "Vreau să dau gol contra Spaniei!"

george-puscas

Lotul Spaniei pentru meciul cu România. Sergio Ramos vine la București pentru partida cu "tricolorii"

Spain v Sweden - UEFA Euro 2020 Qualifier

News Alert Niciun jucător de la FCSB și Dinamo la națională. Cosmin Contra a anunțat lotul pentru "dubla" cu Spania și Malta

Nationala Romaniei

Încredere oarbă a unui antrenor român înainte de meciul cu Spania: "Batem sau facem egal"

Romania

Video Exclusiv Alexandru Mitriță nu-l iartă pe Cosmin Contra. "Pe lista preliminară am mai fost!"

Alex Mitriță

Gicu Grozav e în formă de zile mari. A reușit o dublă pentru echipa antrenată de Miriuță, Kisvarda

grozav

Exclusiv Cosmin Contra știe cum ne putem califica la Euro 2020. ”Cu Norvegia, cele mai slabe minute de când sunt eu antrenor!”

Lista preliminară a lui Contra pentru meciurile cu Spania şi Malta

Cosmin Contra nationala Romaniei tineret U21 calificari EURO 2020

România - Spania se va disputa cu "casa închisă". FRF a anunţat că Arena Naţională va fi plină

Romania Spania

Mbappe a marcat golul 100 din carieră și a fost întrebat de transferul la Real Madrid. Răspunsul a venit imediat

kylian mbappe

Preliminariile Euro 2020 | Germania a umilit Estonia, Italia s-a chinut cu Bosnia! Rezultatele, marcatorii și clasamentele

euro 2020

Preliminarii EURO 2020 | FRF a anunțat unde se va juca România - Norvegia

claudiu keseru

Malta – România 0-4 Preliminarii Euro 2020 | Alex Chipciu a comentat eliminarea suferită: "Am greșit, plătesc!"

chipciu crampoane

Spania – Suedia 3-0 Preliminarii Euro 2020 | Un jucător a primit amenințări cu moartea de la propriii fani

larrson

Contra, despre situaţia lui Nedelcearu şi o ameninţare în direct: "Îi dau în judecată!"

collage contra

Malta - România 0-4 | "Știu că sunt așteptări mari!" Ce a spus Ianis Hagi când a fost întrebat de transfer

Ianis Hagi

Pierdere grea pentru România. Alexandru Chipciu a fost eliminat și nu va juca în meciul cu Spania

Chipciu

Malta - România | George Pușcaș, "dublă" de senzație în mai puțin de 30 de minute

FOTBAL:ROMANIA U21-LIECHTENSTEIN U21, PRELIMINARIILE CE 2019 (16.10.2018)

Malta – România Preliminarii Euro 2020 | Curiozități despre partida de diseară de la La Valletta

tricolori

Exclusiv Malta - România Preliminarii Euro 2020 | Ultimele detalii despre starea lui Răzvan Marin. Anunțul făcut în ziua meciului

Razvan Marin

Video Exclusiv Atac dur la Cosmin Contra! 3 întrebări pentru selecționer. ”Face greșeli foarte mari! Ce caută Grozav la națională?”