20 rezultate pentru eticheta

premiera

kira-hagi7

Imagini istorice! Pentru prima dată în 92 de ani, un meci de la Cupa Mondială a fost arbitrat de o brigadă feminină

Costa Rica v Germany: Group E - FIFA World Cup Qatar 2022

Video Craiova – Clinceni 3-2. Final nebun de meci în Bănie. Oltenii se impun după un gol fabulos marcat în minutul 95

gol craiova

Video Tricolorul Ploieşti, noua campioană la volei masculin

Tricolorul Ploiesti volei masculin

Premieră la Wimbledon, în ultimul deceniu. Zece dintre primele 16 favorite au ajuns în săptămâna a doua

favorite wimbledon

Ana Bogdan s-a calificat în premieră pe tabloul principal de simplu al turneului Australian Open

ANA BOGDAN

Video Messi e omul-recordurilor, dar a așteptat 339 de meciuri pentru un asemenea hat-trick!

messi trei assit

Premieră pentru San Iker! După 17 ani în UCL, Casillas ratează pentru prima dată calificarea din grupe

iker casillas

VIDEO Augsburg a egalat-o pe Leverkusen în minutul 94, prin golul marcat de portarul Hitz! Premieră după 13 ani!

hitz

Premieră naţională. Un român va fi din 2015 directorul executiv al unui club din Italia

zanmfir

Premiile din circuitul ATP vor fi în 2015 de peste 100 de milioane de dolari

atp premii

Thibaut Courtois, primul fotbalist din istorie ales ”Sportivul anului” în Belgia!

courtois

Premieră istorică! România are două echipe naţionale la startul Turului Sibiului