12 rezultate pentru eticheta

primavera

Haaland al României! Atacantul care a marcat 4 goluri în meciul cu AS Roma Primavera face senzație în Italia

burnete

Un atacant român face senzație în Italia! Este adversarul lui Cristi Chivu și marchează la "foc automat"

Cristi Chivu, eliminat cu Inter U19 din Youth League, la loviturile de departajare, de o formație ucraineană

Cristi Chivu continuă la Inter U19, după ce a câștigat campionatul Primavera: ”A realizat o capodoperă”

Inter a câștigat campionatul Primavera / Foto: Profimedia

Echipa lui Cristi Chivu e campioana Italiei! Inter U19 a câștigat cu Roma U19, deși era condusă în minutul 80

Cristi Chivu, calificare spectaculoasă în finala campionatului Primavera. Cagliari U19 avea 3-0 în minutul 77

Cristi Chivu

Revedere între Jose Mourinho și Cristi Chivu, la Roma! Cei doi au reușit împreună tripla istorică cu Inter

jose mourinho si cristi chivu

Românul comparat în Italia cu El Shaarawy vrea să joace la Real Madrid alături de Gareth Bale

micovschi genoa

Cinci motive pentru care italienii cred că Ianis Hagi va călca pe urmele tatălui

ianis hagi-1

Ianis Hagi nu e încă o variantă pentru prima echipă. Motivul pentru care a debutat în Serie A

ianis hagi

Încă un român în Serie B. Liderul Cagliari va avea portar trecut pe la Steaua și Dinamo