2167 rezultate pentru eticheta

program digi sport

Programul etapei a 16-a din Liga 1. Toate meciurile sunt în DIRECT la Digi Sport 1

camera tv

Modificări în programul etapei a 7-a din Liga 1. Când va avea loc meciul Academica Clinceni - FCSB

camera tv

Video Begu - Parmentier 3-6, 4-6. Irina a fost eliminată în semifinale la Istanbul

begu semifinala istanbul

Ana Bogdan, în semifinale la Monterrey, după o victorie mare

ana

Video Ana Bogdan, în sferturi la Monterrey! Înfrângere usturătoare pentru Begu, la Charleston

begu bogdan

Digi Sport, cel mai mare furnizor de competiții sportive din ţară, a lansat Digi Sport 4

Digi sport 4

Beckenbauer: "Ronaldo, Messi, Ibrahimovic sau Muller nu vor juca în Anglia"

colaj ronaldomessiibramuuler

Preliminariile Euro 2016 sunt la Digi Sport! VIDEO Toate rezumatele și clasamentele

david alaba austria

VIDEO Adversara Astrei în UEL a pierdut categoric acasă, în campionat

alkmaar ajax

Michael Phelps a înotat 100 de metri fluture mai repede decât campionul lumii

phelps-1

Neymar are oreion și ratează debutul oficial de sezon cu FC Barcelona. Câte zile e nevoit să ia pauză

neymar oreion

Gemenii Bryan și-au luat revanșa în fața perechii Mergea – Bopana, în semifinale, la Washington

bryan

VIDEO Cel mai absurd autogol al meciurilor amicale din această vară l-a marcat un jucător de la Sociedad

autogol bergara

De Gea a fost în tribună la primul meci oficial al lui United. Real a stabilit ce ofertă face pentru transfer

de gea

VIDEO Cum a fost egalat Reghecampf în minutul 93, la primul meci pe banca lui Litex: “Sunt dezamăgit!”

reghecampf litex

Godin a refuzat un salariu imens de la Manchester City și și-a prelungit contractul cu Atletico Madrid

godin atletico

Florin Andone a revenit după o lună în echipa Cordobei și a dat două pase de gol

florin-andone

VIDEO Șumudică, prieten cu toată lumea! Ce i-a spus lui Kevin Nolan la pauza meciului cu West Ham United

captura sumudica p

Cine e mai bună pe hard: Serena sau Simona? Sondaj WTA înainte de turneele din America. Votează AICI!

serena-simona

VIDEO Ianis Hagi a fost prima oară căpitan la Viitorul, într-un amical jucat la Călărași

captura ianis banderola

VIDEO Juniorii de la FC Dinamo se mută la CS Dinamo, ca să se antreneze în Ștefan cel Mare

cs-dinamo fotbal

VIDEO Budescu a fost la o palmă de golul serii în preliminariile Europa League

captura budescu

Reghecampf va fi prezentat oficial vineri, la Litex, iar sâmbătă va conduce echipa în primul meci

reghe prezentat

Boloni trage de Sânmărtean și Szukala și speră să-i convingă pe șefii lui Al Ittihad să-i păstreze

sanmartean boloni

Monica Niculescu a reușit o victorie de senzație în turneul WTA de la Washington, după 1-6 în primul set

niculescu wash

Rădoi, după eșecul de la Belgrad: “Am arătat că suntem net superiori lui Partizan. Sunt dezamăgit”

radoi-declaratii

Steaua - Rosenborg şi Astra - AZ Alkmaar, în play-off-ul Europa League. Programul

tragere uel

Papp a greșit la toate fazele importante ale sârbilor la poarta lui Cojocaru! Seară neagră pentru fundaș

papp greseli

VIDEO Șansă pentru Astra! West Ham a venit în România pentru returul din UEL fără titularii din meciul tur

WEST HAM

Minutul de reculegere de la Partizan – Steaua a stârnit mânia croaților: “Cum a permis UEFA așa ceva?”

Stadion-Partizana

Miza e mare! Dacă o elimină pe Partizan, Steaua e sigură de grupele UEL și de o sumă uriaşă de bani

steaua bani partizan

Moraru, despre discuțiile cu Burcă și Fl. Marin: "Nu există nicio contradicţie”

burca florin marin

Zoran Milinkovic a pregătit cu jucătorii lui Partizan și loviturile de departajare: “Vom ataca Steaua”

partizan conferinta

Arsenal și Liverpool se luptă pentru transferul unui jucător de la Real. Ultima ofertă făcută de londonezi

cheryshev

Steaua a aterizat la Belgrad. Presa sârbă, contrariată la aeroport: “Le-a mâncat pisica limba!”

steaua belgrad

Frederic Kanoute s-a întors la Sevilla. Va fi antrenor secund la o echipă de juniori

kanoute

Barcelona și-a anunțat căpitanii! Doi dintre cei 4 jucători desemnați să poarte banderola sunt străini!

iniesta capitan

Președintele Barcelonei riscă închisoarea în “cazul Neymar”, dar clubul poate scăpa de orice pedeapsă

rosell bartomeu

Nicușor Stanciu a făcut deplasarea la Belgrad! Ce spun oficialii Stelei despre șansele de a fi pe teren

stanciu 2

TOPUL transferurilor din iulie 2015 şi cum arată cel mai scump "11"! Liverpool a făcut mutări spectaculoase

raheem sterling

Szukala a primit prima ofertă, după ce Al Ittihad a anunțat că fostul jucător al Stelei e transferabil

szukala gdansk

Motivul pentru care niciun suporter stelist nu va fi pe stadion la Belgrad, la returul cu Partizan

partizan suporteri

Real a refuzat de două ori o ofertă astronomică pentru Bale. Câți bani a pus pe masă Man. United

bale-122

Chiricheș a debutat la Napoli, dar patronul italienilor nu e mulțumit: “Căutăm fundași centrali”

chiriches

Lucescu, exemplu pentru fotbalul din Rusia. Modelul lui de la Şahtior, soluție pentru redresare financiară

lucescu model

Ilic are 100 de meciuri în cupele europene și afirmă: “Nu respectăm Steaua mai mult decât e necesar”

SASA ILIC

West Ham are probleme de lot înainte de returul cu Astra: “Mergem în România să câștigăm confortabil”

west ham astra

Claudiu Keşeru a refuzat transferul la Ludogorets. Condiţia ca atacantul să se întoarcă la Steaua

keseru

Rădoi a folosit 24 de jucători în 8 partide oficiale. Doar doi fotbaliști n-au încă minute jucate în acest sezon

radoi 24 jucatori

Benzema și Ronaldo nu au făcut deplasarea la Munchen, pentru Audi Cup. Lotul Realului şi programul

benzema ronaldo

VIDEO Cea mai proastă simulare din toate timpurile? Reacția adversarului e senzațională