2167 rezultate pentru eticheta

program digi sport

VIDEO Cristiano, aproape de un gol de excepție în China! Handanovic, super paradă

captura cr7 handanovic

Cât costă un bilet la meciul de debut în Europa al ASA-ului Tg. Mureș, care va fi în direct la Digi Sport

asa bilete

Sergio Ramos e aproape să semneze prelungirea contractului cu Real! Perez i-a acceptat condițiile

ramos contract

Iancu a ratat și ultima șansă! Nu va fi în lot pentru meciul cu Partizan, după ce a ieșit la pauză cu CFR

IANCU

Pique vrea să fie căpitanul Barcelonei: “Joc un rol important în echipă”

pique capitan

VIDEO Bătăi de cap pentru Iordănescu, înainte de meciul cu Ungaria. Ce probleme de lot există

iordanescu defensiva

Van Gaal nu-și prelungește contractul cu Man. United: “Și așa soția mea e supărată”

van gaal

Mihai Pintilii a fost desemnat căpitan la Hapoel Tel Aviv: “L-am ales pentru experienţa şi personalitatea sa”

pintilii capitan

Un fundaș tunisian visează să îmbrace tricoul Barçei: “Sunt pregătit să joc acolo, sunt foarte competitiv”

abdennour barcelona

Steaua are o înţelegere cu Fernando Varela. În ce meciuri din acest sezon va juca și în care va fi menajat

varela intelegere 1

Neymar negociază dur cu Barcelona programul din sezonul viitor: “Visez să câștig Jocurile Olimpice”

neymar negocieri 1

De Gea poate pleca la Real! Manchester United a anunțat oficial transferul lui Sergio Romero

de gea

Mexic a câștigat a șaptea oară Gold Cup, după victoria, 3-1, în finala cu Jamaica

mexic jamaica 1

Sârbii de la Partizan îi fac Stelei o prezentare plină de superlative: “E cel mai mare nume din estul Europei”

steaua partizan prezentare

VIDEO Florin Marin, prezentat oficial la Rapid: "Este o onoare pentru mine să revin la acest club de tradiţie"

florin marin burca ianovschi rapid

Alarmă la Steaua înainte de vizita sârbilor! Partizan n-a primit încă gol în vreun meci oficial din acest sezon

partizan aparare

VIDEO Răzvan Cociș a marcat în MLS. Al doliea gol din acest sezon pentru căpitanul lui Chicago Fire

cocis gol 1

Pep Guardiola va pleca de la Bayern. A acceptat să antreneze o fostă campioană din Anglia

guardiola city

VIDEO Petrolul putea rămâne în zece oameni la Iași, în minutul 3. Atac inconștient al lui Dacian Varga

captura fault

Polonezii i-au analizat pe tricolori, după tragerea la sorți: “Adversar ușor, le lipsesc vedetele”

polonia vedete

Boloni a realizat primul transfer important la Al Ittihad. A luat un fost fotbalist al lui AC Milan

boloni muntari

VIDEO Golul săptămânii în Europa l-a reușit un puști de 20 de ani, coechipier cu Alexandru Mățel

hodzic gol

Planurile lui Rădoi înainte de meciul cu Partizan. Miercuri, apărare nouă pentru calificare

planuri radoi

VIDEO Gol de excepție înscris de Bogdan Stancu pentru Genclerbirligi, cu Twente

stancu gol

Partizan a câștigat la scor în campionat, înainte de duelul cu Steaua. Bulgarul Valeri Bojinov a reușit o dublă

bojinov

Revoluția lui Rădoi! Doar doi titulari din meciul cu Trencin au fost în primul 11, sâmbătă, în disputa cu CFR Cluj

captura echipa start

VIDEO Patronul a anunțat în ce condiții Steaua mai aduce jucători în acest sezon. Ce se întâmplă cu Gabi Iancu

iancu becali

VIDEO Fază rară în fotbal! Nici Vasile Miriuță n-a știut de ce a fluierat arbitrul

captura corner cristescu

VIDEO Mircea Axente a făcut o preluare braziliană la golul victoriei cu Chiajna: “Îl facem golgheter!”

axente golgheter

Partizan odihnește trei oameni de bază înainte de meciul cu Steaua, din preliminariile UCL

babovic odihna

Apărarea Stelei, criticată în presa sârbă de Belodedici: “E punctul cel mai slab”

belodedici-critici

Cristi Balaj arbitrează cel mai important meci al etapei a treia din Liga 1

balaj steaua

VIDEO Neinspirat, Marian Constantinescu a ratat la Tg. Mureș cel mai rapid gol al sezonului în Liga 1

captura ocazie-min1

Cristi Tănase a fost integralist la Tianjin Teda, în meciul pierdut acasă cu noul lider din campionatul Chinei

tanase titular

Jean Sony Alcenat va debuta la Steaua în meciul cu CFR Cluj: ”Mi-a spus că voi juca 45 de minute!”

alcenat debut

Fiorentina a pus punct negocierilor pentru transferul lui Vlad Chiricheș. Ce urmează pentru fundaș

chiriches fiorentina

EXCLUSIV Foarte important: în Liga 1 pot juca fotbalişti din 121 de ţări. Inclusiv din Tuvalu sau Vanuatu!

straini liga1

St Etienne a transferat un internațional francez chiar înainte de dubla cu ASA Tg Mureș, din Europa League

valbuena st-etienne

EXCLUSIV Destinație surpriză pentru Gabi Iancu. Steaua îl împrumută un sezon la un club din Liga 1

gabi-iancu poli

Cătălin Carp intră pe lista UEFA pentru meciul Stelei cu Partizan și poate debuta sâmbătă, cu CFR Cluj

carp debut

Prima repriză cu Trencin, la București, un coșmar pentru steliști: “Erau speriați, nu știau ce li se întâmplă”

trencin-declaratii

VIDEO Primele imagini cu Boloni la Al Ittihad. Cum i-a cucerit pe Sânmărtean și coechipierii acestuia

sanmartean-boloni

Campionii Slovaciei plâng după calificare: “În acest meci am fost mai buni!”

sevela

VIDEO Man. City – AS Roma, de la ora 13:00, și Bayern – Inter, de la ora 15:00, în direct la Digi Sport 1

amicale-digisport

Van Gaal e gata să facă cel mai scump transfer din istoria lui United: 100 mil. € pentru un campion mondial

van gaal muller

VIDEO Filip marchează rar, dar golurile lui seamănă! Cursa de la Botoșani, la fel ca la Brașov, în 2014