19 rezultate pentru eticheta

psg campioana

”Înțelegeți că Mbappe este cel mai bun jucător din lume?” Cum a reacționat Luis Enrique la conferința de presă

luis-enrique

Final de sezon în Ligue 1! Marseille, direct în grupele UCL grație unui gol marcat în minutul 90+6. Bordeaux și Metz, în Ligue 2

Illustrations in China.

Inevitabilul s-a produs! PSG a câştigat un nou titlu în Franţa, cu 5 etape rămase de disputat

PSG

Video Show grandios în seara în care PSG a sărbătorit titlul de campioană

psg1

Video Au inundat vestiarul cu șampanie. Campionii de la PSG au sărbătorit al șaptelea titlu. Ce recorduri au stabilit parizienii

colaj psg

Incertitudine pe banca lui PSG, după 7-1 cu Monaco și titlul în Ligue 1. Declarația misterioasă a președintelui

al khela

Scuze și banii înapoi. Suporterii lui AS Monaco, "despăgubiți" după umilința cu PSG, 1-7

AS Monaco v RB Leipzig - UEFA Champions League

Video Troyes - PSG 0-9. Parizienii au cucerit titlul cu 8 etape înainte de final

psg-campioana

VIDEO Montpellier – PSG 1-2. Parizienii au cucerit al treilea titlu consecutiv de campioni

psg titlu

Șeful PSG critică fair-play-ul financiar. “Investitorii ar putea pleca spre Formula 1!”

Nasser Al-Khelaifi

VIDEO PSG - Rennes 1-2. Parizienii știau dinaintea partidei că sunt campioni

bucurie psg

VIDEO Sochaux - PSG 1-1. Prima șansă de a fi campioni, ratată de parizieni

sochaux psg

Sezon mai greu pentru PSG. Ibrahimovic: "Adversarii fac mereu meciul vieții cu noi!"

zlatan.cavani

Incidente și gaze lacrimogene la Paris. PSG a primit trofeul de campioană

psg titlu

Leonardo a ajuns la spital, după ce PSG a câștigat titlul în Franța

leonardo psg

I-au stricat seara lui Ibra: "Toată echipa sărbătorea, eu am stat acolo 20 de minute"