22 rezultate pentru eticheta

rapid hermannstadt

Exclusiv Ilie Dumitrescu a numit fundașul ”perfect” de la Rapid, după victoria cu Hermannstadt din SuperLigă

iliedum

Video Ce a spus Dan Șucu, după ce Rapid a învins-o pe Hermannstadt și a ajuns la cinci victorii la rând

dan sucu bun

Dani Coman: ”Mi-a plăcut echipa mea”. Ce a spus despre Rapid, după înfrângerea lui Hermannstadt în Giulești

dani coman

Exclusiv Ion Crăciunescu s-a convins de Rapid, după ce a văzut meciul cu Hermannstadt: ”Așa pare”

craciunescu

Reacția lui Marius Mădărășanu, după înfrângerea cu Rapid: ”Nu meritam ceva în seara asta”

Exclusiv Ion Crăciunescu a dat verdictul, la pauza meciului Rapid - Hermannstadt: trebuia acordat un penalty!

craciunescu

Exclusiv Ilie Dumitrescu a reacționat, după ce a văzut prima repriză din Rapid - Hermannstadt: ce a remarcat ”Mister”

ilie dumitrescu

Reacția lui Cristiano Bergodi, după Rapid - Hermannstadt 1-1

bergodi

Exclusiv Verdict după Rapid - Hermannstadt 0-1: ”Meci pierdut de antrenor” + Un jucător al gazdelor, ”desființat”

mutu adrian

Video Exclusiv Florin Prunea, după ce a văzut Rapid - Hermannstadt: ”E tâlhărie! Sunt legați la ochi? Terenul o luase la vale”

prunea

Video Dani Coman, mesaj pentru cei din conducerea Rapidului: “Au tot ce le trebuie pentru a face performanță”

dani coman

Alex Ioniță privește partea bună a eșecului cu Hermannstadt: ”Din înfrângeri înveți cel mai mult”

Marius Măldărășanu, euforic după victoria din Giulești: “Dacă se clătina scaunul meu, îl prindem cu șurubul”

maldarasanu

Adrian Mutu nu s-a ferit să-și critice jucătorii, după 0-1 cu Hermannstadt. De ce era ”sigur” că Rapid va rata penalty-ul

mutu

Jucătorii lui Hermannstadt, după victoria cu Rapid din Giulești: ”Sperăm să o ținem tot așa” / ”Pentru mine, e o onoare”

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (4.03.2023)

Ce a spus Alex Albu despre Marko Dugandzic, care a ratat un penalty în prelungirile meciului Rapid - Hermannstadt

marko

FCSB se poate desprinde. Așa arată clasamentul din Liga 1, după Rapid - Hermannstadt 0-1

sa

Video Rapid - Hermannstadt 0-1. Dugandzic ratează penalty în prelungiri. Giuleștenii pierd al doilea meci pe teren propriu

Adrian Mutu n-a mai rezistat: patru schimbări la pauză cu Hermannstadt! Debutantul Hervin Ongenda, printre ”victime”

hervin ongenda rapid

Video&Foto Suporterii Rapidului i-au scandat numele lui Marius Șumudică și au afișat mai multe mesaje pentru antrenor

sumudica

Video Andreea Prisăcariu nu mai merge la meciurile lui Dinamo, dar e prezentă la Rapid - Hermannstadt. Cum a fost surprinsă