”Sunt prea egoiști jucătorii?” Gigi Becali a explicat ratările imense ale FCSB-ului din ultima perioadă

gigi

Video Ratările etapei la Dinamo - CFR! Abdallah și Otele au gafat inexplicabil în fața porții

dinamo

Video Farul, de nerecunoscut în prima repriză cu Urartu! Ocazii mari irosite de trupa lui Hagi

Rivaldinho / Captură Digi Sport

Video Spulberați de Chelsea, cei de la Dinamo Kiev "s-au jucat" cu cea mai mare ocazie. Dublă ratare incredibilă

dinamo kiev chelsea

Video Țucudean a ratat cinci ocazii uriașe în primul sfert de oră al meciului cu CSM Poli Iași

tucudean

Video Batshuayi se apără după ce a fost acuzat că s-a distrat pe seama ratărilor lui Courtois și Morata, din Supercupă

batshuayi

Exclusiv Keșeru nu-și reproșează ratările contra danezilor: ”Încercați tot timpul să găsiți nod în papură”

keseru danemarca-2

Video Mulțescu, în pragul disperării: ”S-au strâns șase luni de chin!”

gigi multescu

Video Ratări incredibile ale Milanului în fața lui Crotone! Abate și Lapadula au "reușit" să nu marcheze din 2 metri

c lapadula milan crotone

Video Craiova a plecat fără niciun punct de la Iași, deși a ratat 3 ocazii imense în prima repriză

CSU ratare

Video 3 ratări uriașe în derby-ul etapei, care s-a încheiat fără gol marcat. Care a fost cea mai mare?

Niculae capt-1

VIDEO Cât ghinion să ai? A lovit de două ori transversala, din foarfecă, în două faze identice!

rosenborg

VIDEO Răspunsul lui Budescu pentru selecționer: două goluri, un assist, două ratări uriașe și o ironie!

captura budescu-1

VIDEO Higuain, ghinionistul de serviciu! ”Pipita” și-a ”îmbogățit” palmaresul ratărilor decisive

higuain ratare

VIDEO Astafei, arătat cu degetul de rivali: ”Petrolul și-a apărat corect șansele, cu excepția unui jucător”

astafei23

VIDEO Cordoba - Athletic Bilbao 0-1. Andone, printre cei mai buni de pe teren, suspendat etapa viitoare

andone fl-1

VIDEO&SONDAJ TOP 3 ratări care ar fi putut schimba soarta meciurilor! Bale și Tiago au nimerit bara

colaj ratari

VIDEO Casillas și Benzema, din nou fluierați pe Santiago Bernabeu. San Iker: ”Sunt principalul vinovat”

iker

VIDEO Toto Tamuz, cel mai ghinionist om al meciului de la Ploiești. A avut zece ocazii de gol dar n-a înscris!