8 rezultate pentru eticheta

real madrid-athletic bilbao

Video Real Madrid - Athletic Bilbao 2-0. Rodrygo a reușit ”dubla” și își duce echipa la opt puncte de Barcelona

Real Madrid v Athletic Club de Bilbao - LaLiga EA Sports

Video Carlo Ancelotti, reacție amuzantă după ce Real Madrid a câștigat Supercupa Spaniei

profimedia-0653506273

Video&Foto Analiza VAR care le-a scăpat camerelor TV! Merita Real Madrid să primească penalty în minutul 90+5?

penalty-real

Video Fără El Clasico în Supercupa Spaniei! Bilbao elimină pe Real Madrid și va juca finala cu Barcelona

Real Madrid v Athletic Club - Supercopa de Espana Semi Final

Video Real Madrid - Athletic Bilbao 3-1. Bascii, în 10 oameni, puteau egala în prelungiri. Tot atunci au primit lovitura decisivă

Real Madrid v Athletic Club - La Liga Santander

Video Ronaldo nu se mai oprește! Execuție fantezistă pentru golul prin care și-a lăsat colegii fără cuvinte

cristiano gol antrenament

Video Real Madrid - Bilbao 2-1. ”Galacticii” au preluat șefia în La Liga

morata

a:1:{i:0;s:5:"Video";} James, specialistul golurilor de la distanță! Niciun alt jucător din Top 5 campionate n-are mai multe