22 rezultate pentru eticheta

remontada

Video Meci ”nebun” în Premier League! În minutul 77, West Ham conducea cu 3-1. Cât s-a terminat

Premier League Newcastle United v West Ham United

Meci ”nebun” în Serie A! În minutul 72, era 3-0 pentru oaspeți. Nimeni nu se aștepta la ceea ce a urmat

Cagliari vs Frosinone - Serie A TIM 2023/2024

”Remontada de Clinceni”! Revenire spectaculoasă a Academicii în partida cu FC Botoșani

Fotbaliștii de la Academica Clinceni, în meciul cu FC Botoșani / Foto: Captură Digi Sport

7+2 supravieţuitori de la istoricul Barcelona - PSG 6-1, meci care a băgat "remontada" în dicţionarul francez

Lionel Messi și Neymar în perioada în care au jucat împreună la Barcelona / Foto: Getty Images

FC Barcelona v Paris Saint-Germain - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Ronaldo a făcut instrucţie cu Atletico, dar Simeone crede în ”remontada”: ”E dificil, dar nu imposibil”

atletico

Video Remontada lui Liverpool le-a amintit englezilor de Steaua: ”Sublim come-back!”

maccarone

Zidane: ”Real Madrid nu ia niciodată în calcul posibilitatea de a nu se califica”

zizou

Real Madrid, în fața unei provocări istorice. Doar două echipe au întors un 0-2 pentru a se califica

ucl

Cum și-a motivat Guardiola elevii, contra lui Juve: ”Vi le tai dacă pierdeți!”

muller

VIDEO Gâlcă speră la o ”remontada” istorică în fața Barcei. Întâlnire cu ”Balonul de Aur” al antrenorilor

galca luis enrique-1

VIDEO Șahtior, aproape de o ”remontada” istorică în fața Realului. ”Galacticii” au primit 3 goluri în 11 minute!

lucescu real

Luis Enrique: ”Îmi asum întreaga responsabilitate. Dacă cineva poate întoarce un 0-4, noi suntem!”

enr

VIDEO Amical de lux cu 10 goluri între Roma și Sevilla! Primele goluri pentru Dzeko și Salah la noua echipă

dzek

Bayern vrea să întoarcă rezultatul din tur cu Barcelona. Cinci răsturnări de scor istorice în UCL!

depor milan

Bavarezii încă speră la o ”remontada” istorică în faţa Barcei: ”Cine nu crede, să rămână pe bancă”

muller guardi

Belgia a reușit a șasea răsturnare de scor a acestei competiții! Recordul la un Mondial e de 9!

belgia

VIDEO Valencia - Sevilla 3-1. Oaspeții s-au calificat cu un gol la ultima fază a meciului!