36 rezultate pentru eticheta

republica moldova

Video Republica Moldova a sperat, dar nu a putut obține calificarea în fața Cehiei la EURO 2024

Mesajul naționalei României pentru Republica Moldova, înaintea meciului care o poate duce la EURO 2024

”Meciul secolului!” Mesajul moldovenilor înaintea partidei care poate duce naționala de la Chișinău în premieră la EURO

moldova

Republica Moldova, cu 6 fotbaliști care joacă în România, în fața calificării istorice la EURO 2024

Poland Vs Moldova in Warsaw, Poland - 15 Oct 2023

Cu 5 jucători care joacă în România, Republica Moldova a reușit un nou rezultat mare și speră la EURO

Polska - Moldawia

Ce a scris presa din Moldova, după Sheriff - Farul 3-0

FOTBAL:SHERIFF TIRASPOL-FARUL CONSTANTA, PRELIMINARIILE LIGII CAMPIONILOR (18.07.2023)

OFICIAL | Portarul titular al Republicii Moldova, transferat de o echipă din România

railean

Video S-a scris istorie peste Prut! Republica Moldova a învins Polonia lui Robert Lewandowski, după 0-2 la pauză

profimedia-0784436301

Clubul și-a avertizat suporterii înaintea meciului din Conference League: ”Să nu meargă în Moldova”

suporteri nice

"Diletta Leotta de Chișinău", despre momentul neplăcut de la Moldova - România: "Au vrut să lovească un jucător"

olivia-cucos7

Edi Iordănescu, mulțumit de succesul din Moldova: ”Cred că e cea mai tânără echipă a României din istorie”

Mihai Stoica nu s-a abținut după victoria ”tricolorilor” și a reacționat în stilul caracteristic

meme

FOTBAL:MOLDOVA-ROMANIA, AMICAL (20.11.2022)

Răzvan Marin a plecat de la echipa națională, dar nu a ajuns în Italia + Precizările făcute de FRF

razvan marin

Video Mihai Pintilii, “elev bun” la școala de antrenori din Moldova. Planurile interimarului de la FCSB

pintilii

Cristian Manea, anunț ferm: ”Nu vreau să ratez încă un Campionat European”

Cum ar putea arăta echipa de start a României la meciul amical cu Republica Moldova

FOTBAL:ROMANIA-SLOVENIA, AMICAL (17.11.2022)

Video Exclusiv Condițiile care îi atrag pe români la școala de antrenori din Moldova. “Suntem foarte căutați”

oprea-danut

Exclusiv Se anunță un stadion plin la Republica Moldova - România. “Un meci foarte așteptat și important”

amical moldova-romania

“Tricolorii” au ajuns în Republica Moldova. “Deja ne simțim ca acasă”

puscas

Edi Iordănescu a explicat selecția făcută pentru amicalele lunii noiembrie! Ce îl îngrijorează pe selecționer

edi

Primele decizii luate de Edi Iordănescu înaintea meciurilor cu Slovenia și Republica Moldova

Iordanescu

alibec-sefer

Video Moldovenii pregătesc sărbătoarea! Prezentare inedită înaintea meciului Republica Moldova - România

Opt jucători au șansa debutului pentru România, în meciurile cu Slovenia și Republica Moldova

FOTBAL:ANTRENAMENT ROMANIA MECI BOSNIA HERTEGOVINA, LIGA NATIUNILOR (25.09.2022)

Noul atacant de la U Craiova 1948, analizat de selecționerul Moldovei: “Nu poate fi comparat cu Compagno”

ibrahim

Florinel Coman, tratat ca o adevărată vedetă în Moldova. Ce au făcut suporterii la pauza meciului cu Zimbru Chișinău

Zimbru Chișinău – FCSB 1-6. “Avalanșă” de goluri în amicalele elevilor lui Toni Petrea

FCSBwwq

România - Republica Moldova 4-0, la fotbal feminin. ”Tricolorele” speră la locul de baraj care duce la Cupa Mondială

Statisticile unui meci istoric pentru Moldova! Sheriff, victorie în UCL cu o posesie de doar 9 minute în prima repriză

sheriff

Meciuri trucate în Republica Moldova! 4 arestări, jumătate de campionat implicat și profituri ilicite uriașe