7 rezultate pentru eticheta

reveniri fcsb

Video FCSB - Petrolul 4-1. Golul lui Șut, "dubla" lui Compagno și foarfeca lui Edjouma îi readuc pe "roș-albaștri" pe locul 3

edjouma gol

FCSB devine și mai ofensivă după pauză! Cine iese din echipă odată cu revenirile lui Florin Tănase și Octavian Popescu

Octavian Popescu, Andrei Cordea și Florin Tănase, fotbaliștii de la FCSB / Foto: Sport Pictures

Foto Revenire importantă la FCSB, chiar înaintea derby-ului cu Dinamo!

Ionuț Panțîru, alături de coechipierii de la FCSB în meciul cu Academica Clinceni / Foto: Sport Pictures

FCSB se întărește după pauza pentru meciurile echipelor naționale! Ce jucători vor reveni sub comanda lui Toni Petrea

Fotbaliștii de la FCSB, după golul marcat de Răzvan Oaidă în meciul cu Universitatea Craiova / Foto: Sport Pictures

Exclusiv Revin ”perlele” lui Becali! FCSB va alinia o echipă de ”vedete” cu Metaloglobus

collage becali vedete

Exclusiv Veste bună pentru Vintilă! Moruțan e apt de joc. Când ar putea intra Man și Nedelcu

FOTBAL:ANTRENAMENT FCSB (24.08.2019)

Video Veste bună pentru antrenorul FCSB! Trei jucători accidentați au revenit și sunt apți pentru meciul cu Iași