42 rezultate pentru eticheta

rezultate europa league

UEL etapa a 6-a. Racovițan și Sorescu, eliminați din competițiile europene

profimedia-0802009285

Rezultatele serii din turul 3 preliminar al Europa League! Qarabag câștigă cu HJK Helsinki, Zrinjski o bate la scor de tenis pe Breidablik

Sevilla FC v AS Roma, Europa League Final, Football

Manchester United - Real Sociedad 0-1, Fenerbahce - Dinamo Kiev 2-1. Mircea Lucescu a pierdut în prelungiri. Rezultatele serii în Europa League

Rezultatele din playoff-ul Europa League. Rangers s-a chinuit cu Alashkert, Ianis Hagi a fost schimbat în prelungiri

Logo-ul Europa League / Foto: Getty Images

Video Young Boys Berna - Ajax 0-2. Calificare fără drept de apel pentru formația olandeză

Fotbaliștii lui Ajax, în meciul cu Young Boys Berna / Foto: Getty Images

Foto Jose Mourinho a decis să-și ”pedepsească” jucătorii după 3-3 cu LASK Linz! O nouă postare virală a portughezului

Jose Mourinho și Gareth Bale, în timpul meciului cu LASK Linz / Foto: Getty Images

Cristi Bălgrădean, la ora adevărului după remiza cu CSKA Sofia: ”Am fost într-o pasă proastă”. Ce a spus despre Dan Petrescu

Cristi Bălgrădean, portarul CFR-ului / Foto: Sport Pictures

Video AC Milan - Celtic 4-2. Revenire spectaculoasă a ”rossonerilor”, de la 0-2! Scoțienii, eliminați

Fotbaliștii lui AC Milan, în meciul cu Celtic / Foto: Getty Images

Rangers și Ianis Hagi, în play-off! Celtic și Milan, victorii cu emoții. Toate rezultatele serii din Europa League

Ianis Hagi, în meciul cu Willem, din turul trei preliminar al Europa League / Foto: Profimedia

Sporting Lisabona - PSV 4-0 | Calificare en-fanfare a portughezilor în ”16”-imi

sporting

Video Goluri de poveste în Europa League. De la ghiuleaua lui Forster, la faza de tiki-taka de la reușita lui Chicharito

colaj goluri UEL

Celtic - CFR Cluj 2-0 | Neil Lennon a zâmbit când a auzit ce a spus Dan Petrescu: "Nu mai iau de bun tot ce zice"

Neil Lennon

Celtic - CFR | Antrenorul scoțienilor le-a "luat frica" clujenilor. Se teme să nu pățească la fel ca Tottenham cu Bayern, scor 2-7

celtic cfr neil lennon dan petrescu

UEFA Europa League | Alte 5 echipe au obținut biletele pentru 16-imi, înaintea ultimei etape din faza grupelor

Europa League

8 echipe calificate în 16-imile Europa League. Situația din grupe, după 4 etape

europa league

Video UEFA Europa League, etapa a 4-a | 63 de goluri în etapa a patra din Europa League. PAOK-ul lui Răzvan Lucescu, învins

Video UEFA Europa League, etapa a 2-a | PAOK, victorie la scor "afară". Spectacol cu 32 de goluri în 7 meciuri

Video UEL, etapa 1 | Keșeru, gol și superpasă. PAOK-ul lui Lucescu, învins. Răzvan Marin, umilit. Golurile sunt AICI

LIVE VIDEO Europa League

Keșeru a calificat Ludogorets în play-off! Evoluțiile românilor și rezultatele din turul 3 preliminar al UEL

Ce șansă pentru CFR! Surpriză uriașă în Polonia! Toate rezultatele serii în Europa League

Europa League logo

Video Exclusiv O legendă a Craiovei le face praf pe tinerele revelații, după înfrângerea cu Leipzig

U Craiova

Gafe sau aranjamente? Două meciuri din Europa League, în care s-au marcat câte 8 goluri, investigate de UEFA

colaj europa league

Viitorul - Vitesse 2-2, în turul 2 preliminar al UEL. Drăguș a reușit o dublă pentru constănțeni

FOTBAL:FC VIITORUL-SBV VITESSE ARNHEM, LIGA EUROPA (26.07.2018)

Europa League | Viitoarea adversară a FCSB-ului, scorul manșei tur din turul I preliminar

Accidentare groaznică pentru Filipe Luis, care a ieșit pe targă de pe teren. Când va juca din nou fundașul lui Atletico

filipe luis

Video Spectacol total în sferturile EL. Klopp pleacă neînvins de la Dortmund, Lucescu bate în deplasare

dortmund liver

Rezultatele din play-off-ul Europa League și echipele calificate. VIDEO 9 goluri în meciul Borussiei Dortmund!

borussia dortmund

VIDEO 16-imile UEFA Europa League, tur: Inter, egalată în prelungiri! Ajax şi Sevilla, victorii la limită

VIDEO S-a încheiat faza grupelor UEL. Rezumatele, marcatorii şi clasamentele

uefa

Bursaspor și românii de la Botev Plovdiv, OUT din UEL! Rezultate - turul II preliminar

bursaspor eliminare chikhura

VIDEO Rezumatele etapei a 5-a din Europa League şi echipele calificate în 16-imi

live video europa league

VIDEO Rezumatele etapei a 4-a din Europa League şi situaţia din grupe

UEL

VIDEO Rezumatele etapei a 3-a din Europa League şi situaţia din grupe

europa league logo

VIDEO Chiricheş şi Moţi au ieşit cel mai bine! Rezultatele românilor în Europa League

chiriches moti

VIDEO Rezumatele meciurilor din 16-imile Europa League

uel program

Alexandru Tudor, la D. Kiev - Bordeaux. Programul din 16- imile UEL şi transmisiile TV

alexandru tudor europa league

VIDEO Grupele UEFA Europa League - etapa a 5-a. Rezumatele, scorurile, marcatorii şi clasamentele

Uel evergreen

Traore, gol victorios pentru Anji! Rezultatele din turul play-off-ului Europa League

lacina traore

Rezultatele din turul III preliminar al Europa League

Rezultatele din turul II al Europa League programul turului III

Twente, ținută în șah de liderul campionatului Finlandei! Rezultatele din Europa League