115 rezultate pentru eticheta

risto radunovic

Risto Radunovic, impresionat: ”Este incredibil. Așa ceva n-are nicio echipă din lume”

radunovic

Exclusiv Fotbalistul FCSB-ului criticat după meciul cu UTA Arad: ”N-ai cum să intri așa!” + Faza la care Adrian Cojocaru a greșit

radunovic

Video Final cum rar se vede, în UTA - FCSB: patru eliminări în 11 minute! Arădenii au profitat și au egalat la ultima fază

FOTBAL:UTA ARAD-FCSB, CUPA ROMANIEI GRUPA B (19.10.2022)

Video Albert Stahl și Tavi Popescu, aproape de bătaie la UTA Arad - FCSB! Radunovic și Batha au intervenit în conflict

bataie

Risto Radunovic apelează la ”vraciul” Marijana. Când revine pe teren

radunovic

Exclusiv ”Bijuteria” lui Gigi Becali, în primul 11 la meciul FCSB - FC Argeș. Ce se întâmplă cu Radunovic

Gigi Becali / Foto: captură Digi Sport

Cât de gravă este accidentarea lui Risto Radunovic, din meciul Muntenegru - Finlanda + Decizia luată de FCSB

Soluțiile lui Nicolae Dică, după accidentarea lui Risto Radunovic. Pe cine poate folosi în flancul stâng al apărării

Video Seară cu ghinion și pentru FCSB! Risto Radunovic a părăsit terenul după doar 25 de minute, în meciul decisiv cu Finlanda

radunovic accidentare

Risto Radunovic a găsit explicația pentru prestațiile slabe din campionat ale FCSB-ului: ”Trebuie să reglăm lucrurile!”

Risto Radunovic / Foto: Sport Pictures

Risto Radunovic, extrem de dezamăgit: ”Din cauza mea nu s-a câștigat meciul. Asta nu merită nici clubul, nici fanii”

Video Exclusiv Risto Radunovic, ”pus la colț” de Ilie Dumitrescu. Ce l-a nemulțumit pe fostul mare fotbalist

ilie dumitrescu

Cu ce problemă s-ar confrunta Risto Radunovic, unul dintre cei mai în formă jucători de la FCSB

Cum îl caracteriza Gigi Becali pe ”Eroul de la Stavanger” în 2021. Cu Viking nu a mai avut emoții

Ce surpriză: FCSB se poate baza pe Andrei Cordea în returul cu Dunajska Streda! Ce se întâmplă cu Risto Radunovic

Andrei Cordea / Foto: Sport Pictures

Video CS Mioveni - FCSB 1-1. Târnovanu, salvatorul roș-albaștrilor! Ocazii uriașe irosite de argeșeni

FOTBAL:CS MIOVENI-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (6.08.2022)

După Andrei Cordea și Florinel Coman, FCSB riscă să mai piardă un titular pentru meciul cu Dunajska Streda

Video Andrei Cordea, după eliminarea din meciul cu Saburtalo: ”Am greșit, dar nu regret”

FOTBAL:FCSB-SABURTALO TBILISI, PRELIMINARII CONFERENCE LEAGUE (28.07.2022)

Risto Radunovic a descris în trei cuvinte atmosfera de pe Arena Națională + de ce a executat el penalty-ul

Toni Petrea a explicat de ce a lipsit Risto Radunovic de la meciul cu U Cluj

Exclusiv ”L-ați felicitat pe Radunovic?”. Reacția sinceră a lui Gigi Becali, după umilința ”tricolorilor” cu Muntenegru

Risto Radunovic, fundașul de la FCSB / Foto: Captură Youtube@FCSBTV

Ce a spus Risto Radunovic, după ce Muntenegru a umilit România în Giulești

FOTBAL:ROMANIA-MUNTENEGRU, LIGA NATIUNILOR (14.06.2022)

Aprecierile făcute de Risto Radunovic la adresa României înaintea meciului din Giulești

radunovic

Video Risto Radunovic aștepta mai mult din partea României: ”Nu a jucat doar Tănase, dar aveam așteptări mai mari!”

radunovic

Florin Tănase, pregătit pentru duelul cu Risto Radunovic la Muntenegru – România! Ce îl îngrijorează la tricolori

tanase

Muntenegrenii Vukcevic și Radunovic au pus gând rău ”tricolorilor”: ”Putem câștiga împotriva României”

Montenegro: Montenegro vs Netherlands

Lotul Muntenegrului pentru meciul cu România, din Liga Națiunilor. Doi jucători din Liga 1

muntenegru

FCSB poate rămâne fără trei jucători esențiali pentru meciul cu CFR Cluj

Octavian Popescu, alături de Florin Tănase și Risto Radunovic / Foto: Sport Pictures

Video Ivan Mamut a știut că va da lovitura la Craiova: ”I-am spus lui Pinti că am nevoie de 10 minute”. Risto Radunovic, translator

Risto Radunovic și Ivan Mamut / Foto: Captură Digi Sport

”Infirmerie plină” la FCSB: de ce nu au jucat cu Farul Valentin Crețu, Darius Olaru și Răzvan Oaidă

olaru darius

Singurii fotbaliști remarcați de Gigi Becali după derby-ul cu Dinamo

Risto Radunovic și Răzvan Oaidă, în FCSB - Dinamo / Foto: Sport Pictures

Problema cu care se confruntă FCSB-ul, înaintea meciului cu CFR Cluj

Valentin Crețu, fundașul dreapta de la FCSB / Foto: Sport Pictures

FCSB a pierdut doi titulari pentru meciul cu CFR Cluj

Ce spun colegii lui Florin Tănase despre iminentul transfer al căpitanului de la FCSB

tanase

Video Risto Radunovic nu crede că România e favorită în Liga Națiunilor

Risto Radunovic a reacționat după ce Muntenegru a căzut în grupă cu România: ”Vă batem!”. ”Tricolorii” remarcați

Exclusiv Trei fotbaliști, pe ”lista neagră” a lui Gigi Becali! Planul patronului de la FCSB

Risto Radunovic, în meciul FCSB - CS Mioveni / Foto: Sport Pictures

Video Cum a primit penalty Rapidul în finalul primei reprize a meciului cu FCSB + verdictul unui fost arbitru internațional

Duel Risto Radunovic - Cristi Săpunaru, în FCSB - Rapid / Foto: Captură Digi Sport

Video Risto Radunovic, fotbalistul FCSB-ului, a contribuit decisiv la egalul obținut de Muntenegru cu Olanda

Gigi Becali a renunțat la transferul unuia dintre preferații săi: "Nu mă mai interesează!"

FOTBAL:CONFERINTA DE PRESA FCSB GIGI BECALI PREZENTARE MIHAI TEJA (27.12.2018)

Video Risto Radunovic, eroul naționalei din Muntenegru în Turcia! Fotbalistul de la FCSB a marcat un euro-gol în minutul 97

Fotbaliștii naționalei Muntenegru, după golul marcat de Risto Radunovic / Foto: Captură Digi Sport

De ce jucători mai are nevoie FCSB pentru a intra în cursa pentru titlu și marea dilemă rămasă după meciul cu CFR Cluj

Fotbaliștii de la FCSB, înaintea meciului cu CFR Cluj / Foto: Sport Pictures

"De ce l-ați schimbat pe Radunovic?" Gigi Becali a dat răspunsul pe loc

Gigi Becali

”Nici nu mai știu cu cine să jucăm! Și Radunovic a căzut!”. Gigi Becali, despre situația disperată de la FCSB

gigi9

Risto Radunovic ratează meciul cu CFR Cluj, dar nici la națională nu pleacă de acum. Planul celor de la FCSB

Risto Radunovic, alături de coechiperi în FCSB - Astra 3-0 / Foto: Sport Pictures

FCSB a pierdut un titular pentru meciul cu CFR Cluj: Risto Radunovic, suspendat! Cine îl va înlocui

Risto Radunovic, fundașul stânga al FCSB-ului, în meciul cu UTA Arad / Foto: Sport Pictures

Risto Radunovic, remarcatul lui Toni Petrea după FCSB - Astra 3-0: ”N-a greșit vreo pasă”

Radunovic, impresionat de ce a găsit la FCSB: ”Avem o echipă tânără cu foame de trofee”

FOTBAL:FCSB-ASTRA GIURGIU, LIGA 1 CASA PARIURILOR (15.01.2021)

Radunovic, încântat de ceea ce a găsit la FCSB: "Am venit cu gândul de a deveni campion!"