18 rezultate pentru eticheta

roma - lazio

”Se poate apuca de culturism”. Ștefan Radu n-a jucat niciun minut în derby, dar a impresionat. Cum arată, la 36 de ani

Roma vs Lazio - Serie A TIM 2022/2023

Video AS Roma - Lazio 1-1. Seria de victorii a lazialilor s-a încheiat în fața marii rivale

poza roma

Ghinion teribil pentru un hoţ care ţine cu AS Roma! "Voi vedea derby-ul la puşcărie!"

Genoa CFC v AS Roma - Serie A

Video Roma - Fiorentina 0-2. Gazdele au avut două bare. Etapa viitoare au derby-ul cu Lazio

Roma Fiorentina

Video Roma - Lazio 2-1. Două penalty-uri în Derby della Capitale. Radu Ştefan a jucat 77 de minute

roma roma roma

Ștefan Radu, cel mai vechi jucător de la Lazio: "Derby-ul cu Roma începe vara, fanii ne amintesc constant"

stefan radu roma lazio

Înfrângerea cu eterna rivală i-a asigurat "cea mai fericită zi de naștere" din viață!

simone inzaghi

Spalletti i-a răpit lui Totti bucuria unui ultim derby cu Lazio. Veteranul, ţinut pe bancă

totti

VIDEO S-au ținut de cuvânt! Fanii au boicotat Derby della Capitale! Peluzele, goale pe Olimpico

roma lazio tribune

5 lucruri de urmărit în etapa a 12-a din Serie A Duminică este Roma - Lazio, ÎN DIRECT la Digi Sport

Roma Lazio

Ultrașii lui Roma și Lazio vor boicota derby-ul! Marele meci din Serie A TIM este la Digi Sport

Roma ultrasi

Cursa anului la Moto GP va fi difuzată pe Olimpico, înaintea derby-ului din Serie A TIM

Rossi Lorenzo

OFICIAL Derby-ul Lazio - AS Roma a fost reprogramat

lazio roma stefan radu

VIDEO Torino - Roma 1-1. Capitolinii au fost depăşiţi de rivala Lazio şi au căzut pe 3

torino roma

VIDEO Roma-Lazio 2-2. 'Celeștii' au condus cu două goluri la pauză. Al 57-lea egal din Derby della Capitale