"Fără istoric. Nimic nu s-a schimbat la Foro Italico". Presa internaţională, după eşecul clar al Simonei Halep

Halep finala Roma

Video Reacţia Simonei Halep, după ce Darren Cahill a certat-o la on court coaching. Ce spune de Roland Garros

Cahill Halep

Svitolina, după victoria clară cu Halep: "E uimitor că mi-am apărat titlul aici"

The Internazionali BNL d'Italia 2018 - Day Eight

Video Simona Halep a pierdut finala, dar se poate consola cu punctul "epic" câştigat la Roma

Halep punct

Dezastru pentru Halep, în primul set cu Svitolina. A câştigat doar 8 puncte, în 19 minute

Simona Halep set 1

Video Fără precedent! Darren Cahill, replică dură pentru Halep, la on court coaching

Halep coach finala Roma

Video "A fost epică"! Reacţia Simonei de la finalul meciului cu Sharapova a impresionat toată lumea tenisului

Simona Halep Bucurie

Video Exclusiv Cahill nu a crezut în victoriile senzaţionale de la Roma. Dezvăluirea făcută de Simona Halep

Simona Halep Darren Cahill

Halep e liderul absolut! Simona a urcat pe primul loc în clasamentul Race to Singapore

Simona Halep

Video Exclusiv "Cel mai bun meci al meu pe zgură!". Simona anunţă cât de importantă a fost intervenţia lui Cahill

Simona Halep Sharapova

Primele declaraţii ale Mariei Sharapova, după eşecul dramatic cu Simona Halep, de la Roma

Maria Sharapova

Exclusiv "Simonei i s-au umflat muşchii de la picioare!". CTP a dezvăluit care a fost momentul de cotitură al meciului

Halep Simona

Video Explozie de bucurie! Reacția care spune tot despre dezlănțuirea Simonei după ce a pus-o la punct pe Sharapova

Video Cahill, din nou magistral. Halep a "demolat-o" pe Sharapova, după intervenţia lui Darren

Darren Cahill

Video "Sharapova mă omoară. Mi-e frică să servesc"! Halep, la pământ, după primul set. Dialogul cu Darren Cahill

halep cahill roma

Nadal e "Regele"! L-a învins pe Djokovic şi e în finala de la Roma. Record pentru campionul spaniol

Rafael Nadal Roma

HALEP - SHARAPOVA WTA ROMA / Masha ştie că va avea un dezavantaj în meciul cu Simona: "Va fi o provocare"

Halep si Sharapova Roma

Video Halep - Garcia 6-2, 6-3. Simona rămâne lider mondial şi o va întâlni pe Sharapova în semifinale la Roma

Halep pumn Roma1

Simona Halep o va întâlni pe Caroline Garcia, în sferturi la Roma. Bilanţul "directelor"

captura garcia 2

Video Cîrstea şi Ostapenko s-au calificat în sferturi la Roma, la dublu. Gest de fair-play al Soranei

cirstea ostapenko dublu

Prima reacţie a lui Madison Keys, după abandonul de la Roma, care a trimis-o pe Halep în sferturi

Madison Keys abandon

News Alert Halep, în sferturile de finală de la Roma! Madison Keys a abandonat cu câteva ore înaintea meciului

Muguruza, OUT de la Roma. Halep a scăpat de un adversar greu, în drumul către finală

Garbine Muguruza

Video Gest golănesc făcut de antrenorul Karolinei Pliskova, la finalul meciului cu scântei de la Roma

blurat2

Simona Halep, despre duelul cu Madison Keys. Tradiţia e de partea româncei, în meciurile directe

halep keys

"Halep, expeditivă contra lui Naomi Osaka". Presa internaţională, încântată de prestaţia Simonei

Simona Halep - Madison Keys, în optimi, la Roma (în direct pe Digi Sport 2). Organizatorii au anunţat ora de start

HALEP KEYS

Video Halep - Osaka 6-1, 6-0. Joc perfect al Simonei, care și-a "demolat" adversara în mai puțin de o oră

captura halep osaka final 2

Live Video&Text Halep - Keys (14:00, Digi Sport 2). Meci pentru calificarea în sferturile turneului de la Roma

halep keys preview

Video Exclusiv "Am armele mele"! Ce spune Irina Begu despre întâlnirea cu Angelique Kerber, de la Roma

Irina Begu

"Mă prăbuşesc din senin!" Dezvăluirea făcută de Naomi Osaka, înaintea meciului cu Halep, de la Roma

Naomi Osaka

Video Buzărnescu - Zhang 3-6, 6-7. Mihaela pierde încă din primul tur, la Roma

buzarnescu captura

Halep și-a aflat adversara din turul 2 la Roma. Se va răzbuna liderul WTA?

simona halep naomi osaka

"Arma secretă" pregătită de Simona Halep la Roma. "Darren vrea să fie o soluție frecventă în meciuri"

Video Parteneră inedită. Halep s-a antrenat cu rivala pe care a detronat-o când a devenit în premieră lider WTA

halep

Simona Halep se menține pe primul loc WTA. Urmează o misiune grea la Roma

"Dau totul în fiecare săptămână!". Simona Halep şi-a anunţat principalul obiectiv din 2018

Serena Williams s-a retras de la Roma și Roland Garros poate fi în pericol. Cine i-a luat locul pe tablou în Italia

Serena Williams

Reeditarea finalei de anul trecut? Specialiştii o văd pe Simona Halep în ultimul act la Roma

Mutua Madrid Open - Day Two

Copil, eliminat de la Roma în primul tur al calificărilor. Niculescu s-a retras

Monica Niculescu

Exclusiv "Nu vreau să pun presiune!". Halep a uitat de eşecul de la Madrid şi se pregăteşte pentru Roma

Italienii se plâng de arbitraj, după returul cu Liverpool: "Două penalty-uri incredibile şi doar 3 minute de prelungire"

A.S. Roma v Liverpool - UEFA Champions League Semi Final Second Leg

Video Roma - Liverpool 4-2. Italienii au marcat la ultima fază, dar au ratat finala după scorul din tur

colaj ucl roma liverpool

O nouă eroare de arbitraj uriaşă în UCL. Faza care putea schimba semifinala Roma-Liverpool

hent liverpool

gladiatorul roma

Complimentul suprem pentru Salah: "E la fel de temut ca Messi"

Salah2

"Are nişte treburi neterminate aici". Mesajul organizatorilor de la Roma pentru Simona Halep

The Internazionali BNL d'Italia 2017 - Day Eight

ian carol

"La 5-0 eram morţi". Golurile din final o fac pe Roma să spere într-o altă revenire istorică

Liverpool v A.S. Roma - UEFA Champions League Semi Final Leg One

"Salah, demn de Balonul de Aur". Reacţiile presei italiene după Liverpool - Roma 5-2