16 rezultate pentru eticheta

romania ungaria handbal

Exclusiv Reacții dure după eșecul României în fața Ungariei la EHF Euro 2020: "Vrem străine, aceste jucătoare unde se mai duc?"

Romania-Ungaria

Video Cristina Neagu și "o torpilă" marcă înregistrată. Moment crucial în prima repriză a meciului cu Ungaria

profimedia-0574326736

România și-a aflat adversarele din Main Round la Europeanul de handbal feminin! Primul meci e contra Croaţiei

Handball - Olympics: Day 3

"De la ruşinea la mândria ţării în 30 de minute". Mădălina Zamfirescu a răbufnit după calificarea României

Zamfirescu

Mesajul şi poza motivaţionale postate de Cristina Neagu înaintea meciului contra Rusiei

Neagu

Costică Buceschi l-a contrazis pe Tomas Ryde, după aruncarea de la şapte metri care a decis victoria României cu Ungaria

bucurie Romania

Alexandru Dedu a analizat şansele de calificare ale României în semifinalele CM: "Ne-am îndeplinit obiectivul"

Dedu

Reacţia Crinei Pintea după victoria de poveste cu Ungaria. Cum a trăit aruncarea decisivă a Cristinei Neagu

Pintea

A doua marcatoare a României din meciul cu Ungaria a dezvăluit secretul succesului "tricolorelor"

Iuganu

Video România - Ungaria 28-27! FORMIDABIL! Cea mai tare victorie din istorie, obținută în ultima secundă

Cristina Neagu

România şi-a aflat posibilele adversare din grupele principale ale CM de handbal. Victoria cu Ungaria e obligatorie

Romania

VIDEO Paula Ungureanu a jucat tot meciul cu Ungaria și a apărat fenomenal: "Am avut o noapte albă, e frustrant"

paula ungureanu handbal

Ungaria are avantaj în fața României, dar handbalistele noastre au câștigat 4 din ultimele 6 întâlniri

cristina neagu-3

VIDEO Handbalistele nu se tem de Ungaria: “Va fi un meci infernal, dar acum noi vom câștiga!“