"S-a terminat, la revedere!" Decizie fără precedent luată de Fenati, după ce a fost acuzat de tentativă de omor

Dat afară și pus la zid de o lume întreagă, Fenati își pune cenușă în cap: "Am făcut un gest mizerabil!"

Romano Fenati, dat afară după gestul nesportiv din San Marino. Viitor incert pentru italian

Manzi: "Fenati a vrut să mă omoare!". Cum explică italianul gestul care a făcut înconjurul lumii

asda

Video De necrezut! Incident la peste 200 de km/h! I-a tras frâna de mână unui rival

Video Campionul Jorge Lorenzo, pole position la prima cursă a sezonului, ÎN DIRECT la Digi Sport

jorge lorenzo qatar

VIDEO Danny Kent a câștigat a 4-a cursă a anului la Moto 3, în Catalunya, și s-a distanțat în clasamentul general

danny kent efe

MOTO 3: Romano Fenati a câștigat la limită Marele Premiu al Spaniei, în fața lui Vasquez

romano fneati

MOTO 3: Jack Miller a reușit a doua victorie a sezonului, după cursa memorabilă de la Austin