Decizie istorică a organizatorilor din Texas după ciocnirea dintre Rossi şi Marquez

Marquez Rossi

colaj moto

Marquez, mai aproape de al patrulea titlu mondial. Mir, campion la Moto 3

marquez

Marquez, victorie în MP al Aragonului la MotoGP. Spaniolul s-a distanţat de Dovizioso la "general"

lorenzo valencia

Video Cea mai tare simulare sincron! Reacție jenantă a doi jucători din Brazilia

simulare

Sezonul din MotoGP continuă în Japonia. Marquez poate cuceri al cincilea titlu mondial

marquez japonia

Video Dialog tensionat între Rossi şi Lorenzo, după cursa de la Misano: "Nu trebuia să fii aşa agresiv"

rossi

Sezonul din MotoGP continuă la Digi Sport, cu Marele Premiu din San Marino

moto gp san marino

MOTO GP Brno, 19-21 august, în direct la Digi Sport. Al 12-lea podium consecutiv pentru Rossi?

rossi

Video Marquez, gata să-şi continue dominaţia în Germania. Grand Prix-ul de la Sachsenring, la Digi Sport

motogp

Sezonul de Moto continuă la Digi Sport. Marquez, câştigător în ultimii trei ani în Germania

motogp2

Video "Dublă" Yamaha, în primele antrenamente din Qatar. Marquez, doar pe locul 8

lorenzo

Levante – Valencia 1-0. Pas important către salvarea de la retrogradare

Untitled

VIDEO Accident pentru Lorenzo, în timp ce sărbătorea al treilea titlu mondial, pe aeroport

lorenzo-1

VIDEO Lorenzo va pleca din pole position, la Valencia. Căzătură pentru Rossi

lorenzo

Apelul lui Rossi a fost respins de TAS. Italianul pleacă ultimul la Valencia, în direct la Digi Sport

rossi bun

Schimbări în sezonul viitor al Campionatului Mondial de motociclism viteză. Calendarul provizoriu

moto gp

VIDEO Lorenzo şi Marquez recunosc: "Grand Prix-ul de la Phillip Island e cel mai tare din era modernă"

motogp

VIDEO Marc Marquez a câştigat cursa de la Phillip Island. S-a încins lupta pentru supremaţie

marc marquez

Rossi și Lorenzo se pregătesc pentru duelul din Japonia. Cursa va fi duminică, LIVE la Digi Sport

rossi lorenzo

Giuseppe Rossi a acceptat să-i fie micşorat salariul la Fiorentina: "E o dovadă de ataşament"

giuseppe rossi

VIDEO Valentino Rossi s-a impus fără probleme în cursa de Moto GP de la Silverstone! Clasamentele generale

vale rossi

VIDEO Jorge Lorenzo, lider dupa prima zi de antrenamente la Indianapolis

lorenzo

VIDEO Lorenzo a câștigat fără drept de apel cursa Moto GP din Catalunya. Marc Marquez a căzut din nou. Clasamentele

jorge lorenzo motor

VIDEO Valentino Rossi, la a doua victorie a sezonului în Moto GP, după ce a recuperat eroic. Marquez a căzut!

valentino rossi motocicleta

VIDEO La 36 de ani, Valentino Rossi a câștigat prima etapă de Moto GP în 2015, în Qatar

valentino rossi qatar

VIDEO Lângă Falcao și Llorente! Rusescu a intrat în Top 5 golgheteri all-time ai UEFA Europa League

rusescu bucuros jpg-2

VIDEO Valentino Rossi a suferit un accident la Aragon! A căzut după ce a vrut depășirea

cazatyura rossi

Aproape de finalul unei cariere neîmplinite. Giuseppe Rossi s-a operat iar și va lipsi încă 5 luni

giuseppe rossi fiorentina accidentare

OFICIAL Cesare Prandelli și-a ales lotul de 23 de jucători pentru CM. Lipsește Rossi

mario balotelli italia pirlo 1

Rossi, la a 300-a cursă a carierei: "Victoria la Mugello este o chestiune de onoare"

rossi mugello circuit

MOTO GP Rossi și Marquez, rezultate slabe la antrenamentele din Argentina

rossi marquez

VIDEO Marquez a câștigat în Texas, dar era să cadă de pe motocicletă în ultimul viraj!

moto gp marc marquez

VIDEO Fratele vitreg al lui Valentino Rossi a debutat la Moto 3, dar a abandonat

Luca Marini debut Moto3

Valentino Rossi, așteptat ca un erou în Germania, pentru cursa de la Sachsenring

rossi yamaha

VIDEO Valentino Rossi a câștigat o cursă de Moto GP după trei ani! "Niciodată nu mă dau bătut"

valentino rossi motocicleta in sus

VIDEO Va întrerupe Rossi dominația iberică pe cel mai vechi circuit din Moto GP?

valentino rossi moto gp

Rossi revine la antrenamente după 18 luni de pauză

Toni Elias, surpriza plăcută în testele de la Jerez

Toni Elias Moto

Valentino Rossi: "Cursele de la Moto GP sunt mai plictisitoare ca niciodată! Mă ia somnul în șa"

valentino rossssi

Scandalul Calcioscomesse: Masiello, Parisi, Rossi, Esposito - suspendați, Sampdoria și Bari - penalizate!