27 rezultate pentru eticheta

rostov don

News Alert CSM București pierde la “masa verde” meciul cu Rostov-Don, din Liga Campionilor. Motivarea deciziei

neagu

Partida dintre Rostov-Don și CSM București a fost amânată!

csm bucuresti

Video Cristina Neagu a răbufnit: "Abia astăzi am primit primul salariu în acest sezon, pe luna iulie"

neagu

"Aici e un loc sacru". Antrenorul lui CSM București, entuziasmat după 23-23 cu Rostov Don: "Suntem aproape calificați"

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-ROSTOV DON, LIGA CAMPIONILOR (11.10.2019)

Exclusiv Crina Pintea, după egalul dramatic dintre CSM București și Rostov Don: ”Ți se face pielea de `găină`”

crina pintea

Video CSM București - Rostov Don 23-23, în Champions League. Partidă fenomenală. "Tigroaicele", egalate în ultimul minut

S-au stabilit semifinalele Ligii Campionilor. Cu cine ar fi jucat CSM dacă trecea de Metz

gyor campioana

Video Victorii pentru favoritele Gyor și Rostov, în turul sferturilor Ligii Campionilor

gyor

Video CSM București - Rostov 31-30. Bronz pentru al doilea an consecutiv, după un final cu emoții neașteptate

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-ROSTOV DON, FINAL FOUR, LIGA CAMPIONILOR (12.05.2018)

CSM Bucureşti joacă, ÎN DIRECT la Digi Sport, pentru locul 3 în Final Four-ul Ligii Campionilor

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-GYOR AUDI ETO KC, FINAL FOUR, LIGA CAMPIONILOR (12.05.2018)

CSM Bucureşti – Rostov-Don, duelul pentru bronzul Ligii Campionilor. Gyor - Vardar e marea finală

CSM Rostov

Ambros Martins, selecționerul României, a semnat cu noua sa echipă de club!

ambros martin gyor

News Alert CSM, ghinion la tragerea la sorți. Gyor e prima adversară de la Final Four-ul Ligii Campionilor

Video Rostov Don - CSM Bucureşti 25-24. "Tigroaicele" au condus şi la 4 goluri, dar termină grupa principală pe locul 3

captura rostov csm

Video Rostov Don recunoaşte superioritatea lui CSM: "E principala favorită la câştigarea Champions League"

csm rostov

Video CSM București e gata pentru prima apariție în fața fanilor: "Sperăm că sala va fi plină la meciul cu Rostov"

csm antrenament

Video Rostov Don a câştigat Cupa EHF. Dublă victorie în finala cu Bietingheim

rostov ehf

Video Gyor - Rostov Don 32-25. Anita Gorbicz a făcut spectacol

captura handbal gyor

Video CSM își face calcule pentru returul din Rusia și pentru calificarea în Final Four

csm rostov

Video Campioanele rămân cu picioarele pe pământ: "Trebuie să eliminăm din greşeli"

csm3

Video Final nebun de meci în Sala Polivalentă. Ratare uluitoare a lui Manea. Grubisic, decisivă

csm2

CSM a primit o veste bună de la EHF! Va juca la București "sfertul" din Champions League

csm

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Rostov Don - Fleury 38-21. Gazdele rămân pe primul loc în grupa lui HCM Baia Mare

rostov

VIDEO Fleury-Les-Aubrais - Rostov Don 22-27. Formația rusă rămâne lider în grupa principală 1

captura handbal fleury

VIDEO Rostov-Don - HCM Baia Mare 27-26. A treia înfrângere în 4 meciuri, în Liga Campionilor

captura handbal baia mare

VIDEO Rostov - Vardar 27-33. Macedonencele au câștigat medaliile de bronz la Bucharest Trophy

handbal bun

VIDEO HCM Baia Mare - Rostov Don 25-29. Antrenament pentru turneul de calificare în grupele Ligii