111 rezultate pentru eticheta

saint etienne

Video Chipciu și Stanciu au înscris pentru Anderlecht în partida cu Saint Etienne

stanciu chipciu

Video Rennes - St. Etienne 2-0. Gol superb marcat de Grosicki

rennes

Video Angers - Saint Etienne 1-2. ”Verzii” își continuă invincibilitatea din ultimii 40 de ani

etienne

Video Lyon - Saint-Etienne 2-0. Primul eşec din ultimele 11 meciuri pentru "verzi"

lyon st etienne

Video Anderlecht, cu Stanciu şi Chipciu titulari, egalată de St. Etienne, în prelungiri

stanciu-12

Video Gunnarsson: ”Ronaldo nu m-a întrebat cine sunt, ci mi-a zis că-mi dă tricoul la vestiare”

gunnars

Video Fanii croați s-au dat în spectacol la Saint-Etienne! Ex-iugoslavii au lovit un steward cu o petardă!

croatia

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Saint-Etienne - AS Monaco 1-1. Monegascii au ieșit în avantaj din derby-ul etapei din Ligue 1

monaco

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Bordeaux - Saint-Etienne 1-4. 3 goluri în primele 10 minute

bordeaux

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Zlatan nu de dezminte. Gestul suedezului, înaintea derby-ului cu Saint-Etienne

zlatan

VIDEO Saint-Etienne - PSG 0-2. Parizienii, record egalat de 32 de meciuri fără înfrângere!

psg

VIDEO Saint Etienne-Angers 1-0. Verzii termină anul la două puncte de podium

st etienne angers 1-0

VIDEO Saint-Etienne - Marseille 0-2. A treia victorie în patru meciuri pentru OM

marseille

VIDEO PSG - Saint Etienne 4-1. Campioana are 7 puncte avans în clasament

psg

VIDEO Toulouse - St. Etienne 2-1. După ce au pierdut cu ASA, alb-verzii au fost învinși și la debutul în Ligue 1

toulouse

Ligue 1, la debut: cine o va opri pe Paris Saint-Germain?

psg-1

VIDEO Căpitanul lui Saint-Etienne, după 3-0 cu ASA: ”Dacă nu facem o prostie la retur, suntem calificați”

captura perrin

VIDEO Diomande a deschis scorul la Târgu Mureș cu o execuție fabuloasă! E doar al doilea său gol al carierei

bucurie st ettiene

VIDEO Tehnicianul lui Saint-Etienne, elogii pentru ASA: ”Ați reușit să bateți Steaua de fiecare dată”

captura stEtienne

VIDEO EXCLUSIV Antrenorul secund de la St. Etienne i-a "spionat" pe cei de la ASA

captura francez

Francezii se tem de dubla cu ASA! Galtier: "Nu trebuie să subestimăm campionatul românesc"

galtier-1

Dublă de foc pentru ASA Tg. Mureş la debutul în UEL. Toate detaliile importante legate de Saint-Etienne

ASA, pe urmele lui Liverpool, Spurs, Monaco sau Ajax. Nou-promovatele campioane!

asa tg mures-1

VIDEO Monaco - St. Etienne 1-1. Gazdele au ratat şansa să se apropie de podium

monaco

VIDEO Saint-Etienne - PSG 0-1. Parizienii s-au impus după un penalty controversat

ibrahimovic

VIDEO Saint Etienne-PSG 0-1. Campionii s-au calificat în semifinalele Cupei Ligii

zlatan

Impresarul lui Nicoliţă: "În vară, am avut 4 oferte pentru el. El ştie bine de ce nu s-a semnat cu niciuna"

banel

VIDEO Saint-Etienne-Inter 1-1. A patra remiză din patru meciuri pentru francezi!

saint etienne inter

VIDEO Marseille - St. Etienne 2-1. Echipa lui Bielsa merge ceas și speră la primul titlu după 5 ani!

marseille victorie

Bănel Nicoliță negociază cu RC Lens, după eșuarea tratativelor cu Nantes

nicolita

VIDEO Final excelent de sezon pentru Bănel. În vară termină contractul, dar două echipe din Franţa îl vor

banel

VIDEO Saint-Etienne - Nice 1-1. Punctul smuls în prelungiri menține viu visul de UCL

Gradel

Nantes a primit interdicție la transferuri până în 2015

ismael bangoura

Coşmarul lui Bănel Nicoliţă! "Plec de la Nantes, dar nici la Saint-Etienne nu mai joc!"

banel nicolita

VIDEO Saint Etienne-Nantes 2-0. Bănel a jucat un sfert de oră contra fostei echipe

etienne nantes

VIDEO Suspendat 10 etape pentru o dublă fractură de tibie și peroneu

ZoumaLeg

Nicoliţă se pregăteşte de cel mai important transfer al carierei: "Mi-aş dori mult să ajung în Premier League"

nicolita convocat

VIDEO St. Etienne - Toulouse 1-2. Oaspeții, la primul succes în actualul campionat

sylla toulouse

Chițu, integralist la Valenciennes, învinsă acasă de Saint Etienne

valenciennes

OFICIAL Bănel Nicoliță, împrumutat un an la Nantes

nicolita

VIDEO Mutu s-a certat cu Ravanelli la primul meci al sezonului şi a fost schimbat

mutu rava

Maxim, pasă decisivă la un minut după intrarea în teren. Ce au făcut stranierii în UEL

maxim uel

Saint Etienne se întărește! Nicoliță, implicat într-o luptă acerbă pentru titularizare

nicolita saint etienne

După ce a redevenit titular, Bănel Nicoliță e curtat de alte două echipe din Ligue 1