7 rezultate pentru eticheta

sepsi fc botosani

Liviu Ciobotariu a văzut meciul FCSB - FC Voluntari și a tras concluzia înaintea meciului contra ilfovenilor

FOTBAL: FC UNIVERSITATEA CLUJ - SEPSI OSK SFÂNTU GHEORGHE, SUPERLIGA SUPERBET (9.10.2023)

Marius Croitoru, scos din minți de un jucător de la Botoșani: "Dacă vedeam pe video asta, în viața mea nu-l luam!"

cr

Video Sepsi - FC Botoșani 1-0, în ultimul meci din play-off. Gazdele, gol în ultimul minut. Oaspeții, gol anulat în prelungiri

gol

Marius Croitoru, "star" în Gazzetta dello Sport! Imaginile cu antrenorul lui FC Botoșani au devenit virale

marius croitoru

”Normal că sunt nervos”. Marius Croitoru, după ce echipa sa a fost egalată la ultima fază de Sepsi

FOTBAL:CONCORDIA CHIAJNA-FC BOTOSANI, CUPA ROMANIEI (28.11.2020)

Video Imaginea zilei! Croitoru, căzut în genunchi! A sărit la gâtul jucătorilor după ce Botoșani a fost egalată în ultima secundă

colaj croitoru

Video Sepsi - FC Botoşani 0-1. Ce performanță! Moldovenii se califică în play-off în premieră