118 rezultate pentru eticheta

sferturi champions league

Video&Foto Reacția lui Solskjaer după PSG-United 1-3: ”Este uluitor! Sperăm să câștigăm trofeul!”

Ole Gunnar Solskjaer fericit

Video Ce a făcut Mbappe când a înţeles că totul s-a terminat. O cameră l-a filmat chiar când arbitrul a fluierat finalul

mbappe consolat

"Nici eu nu-mi puteam stăpâni instinctele". Buffon, susținut chiar și de adversari

colaj buffon

Video Mesaj superb al "tigroaicelor" de la CSM București pentru SCM Craiova înaintea returului semifinalelor din Cupa EHF

colaj csm scm

Roma - Barcelona 3-0. Catalanii, eliminați în sferturile UCL, în al treilea an consecutiv

Roma Barcelona

Gestul superb făcut de Buffon în față "călăului" său, după Juve - Real 0-3

colaj ronaldo buffon

VIDEO FC Porto-Bayern 3-1. Lusitanii s-au impus clar, dar calificarea se va decide în returul de la Munchen

bayern esec porto

Amintire de coșmar pentru portughezi, de la ultima dublă cu Bayern Munchen. Nemții au și ei o revanșă de luat

Sporting Bayern

Borussia speră la calificare! Dortmund a câștigat 10 dintre ultimele 13 meciuri de acasă din UCL

Dortmund Juventus

Diego Costa, incert înainte de Barca: "Va fi greu să joace"

diego costa

Barça și Atletico nu s-au mai întâlnit în cupele europene! VIDEO 3 remize în 2013-2014

barcelona atletico

VIDEO Manchester United - Olympiacos 3-0. "Diavolii" au întors dramatic soarta calificării în sferturile UCL

mancherster united calificare sferturi

Giuly își duce 7 colegi mai tineri pe "Camp Nou"

ludovic giuly barcelona

VIDEO Barcelona - PSG 1-1. Calificare cu emoții

pasg-barca faza de meci

VIDEO Borussia, Real, Bayern și Barca sunt în semifinale! Rezumatele din sferturile UCL

uefa champions league logo

VIDEO Reacţia jucătorilor lui PSG, când au aflat că au picat cu Barca în sferturi