37 rezultate pentru eticheta

sferturi europa league

Europa League, sferturi de finală. Liverpool, învinsă pe Anfield. Leverkusen, în cel mai bun moment al sezonului. Rezultatele

Video "Am un cadou pentru tine, ca să nu mai plângi!" Jose Mourinho a "trollat" un jurnalist de față cu toți colegii lui

mourinho

Ce a spus Casemiro după ce a trecut de la câștigarea UCL direct la eliminarea în sferturile Europa League

Sevilla FC V Manchester United - UEFA Europa League, Spain - 20 Apr 2023

Cum a ajuns să fie poreclit de comentatori Harry Maguire, după încă un "cadou" făcut adversarilor

Sevilla v Manchester United, UEFA Europa League, Quarter-Final, Second Leg, Football, Ramon Sanchez-Pizjuan Stadium, Seville, Spain - 20 Apr 2023

Prima reacție din tabăra lui Juventus, după ce torinezii și-au primit înapoi cele 15 puncte

Juventus vs Roma - Serie A TIM 2021/2022

Manchester United, eliminată! Roma s-a calificat după prelungiri. Tabloul complet al semifinalelor Europa League

profimedia-0735775905

Europa League, sferturi de finală | Manchester United - Sevilla 2-2 / Juventus – Sporting 1-0. Rezultatele din manșa tur

Logo-ul și mingea oficială ale Europa League / Foto: Profimedia

Starul de la Barcelona care a primit nota 3 pentru evoluția din meciul cu Frankfurt

S-au stabilit ”sferturile” din Conference League și Europa League. Cu cine vor juca PAOK, Rangers sau Atalanta

Lincoln Red Imps v FC Kobenhavn: Group H - UEFA Europa Conference League

Video Villarreal - Dinamo Zagreb 2-1. Spaniolii, în semifinalele Europa League

Gerard Moreno, după golul marcat în Villarreal - Dinamo Zagreb / Foto: Profimedia

Video Slavia Praga - Arsenal 0-4. ”Tunarii” au rezolvat calificarea în șase minute. Nicolae Stanciu a fost schimbat la pauză

Alexander Lacazette, în meciul cu Slavia Praga / Foto: Profimedia

Ce notă a primit Stanciu pentru evoluția din Arsenal - Slavia Praga. Românul a pasat aproape perfect

Arsenal v Slavia Praha - UEFA Europa League - Quarter Final - First Leg - Emirates Stadium

Video Granada - Manchester United 0-2. Englezii sunt cu un pas și jumătate în semifinalele UEFA Europa League

Granada CF v Manchester United - UEFA Europa League Quarter Final: Leg One, Spain - 08 Apr 2021

Sferturile de finală UEFA Champions League și UEFA Europa League, în direct, la Digi Sport și Digi 4K

UCL si UEL la Digi Sport

News Alert Sferturile UEFA Europa League! Nicolae Stanciu dă piept cu Arsenal, Manchester United o întâlnește pe Granada

VfL Wolfsburg v KAA Gent: Group I - UEFA Europa League

Video Rangers FC - Slavia Praga 0-2 | Nicușor Stanciu a marcat din nou, Ianis Hagi, rezervă neutilizată. Doi eliminați!

slavia selfieeâ

Video Molde - Granada 2-1 | Spaniolii, la primul sezon european, au ajuns în sferturile Europa League

granada bucurie

Video Wolverhampton-Sevilla 0-1, Șahtior-FC Basel 4-1 | Spaniolii s-au chinuit, ucrainenii au defilat și sunt în semifinale

semifinale europa league

Premieră istorică în Europa League! Recordul stabilit de Romelu Lukaku, după golul marcat în meciul cu Leverkusen

Romelu Lukaku, după golul marcat pentru Inter în meciul cu Leverkusen / Foto: Getty Images

Video Inter Milano - Bayer Leverkusen 2-1. Italienii sunt în semifinalele Europa League, după un meci extrem de spectaculos

FC Internazionale v Bayer 04 Leverkusen - UEFA Europa League Quarter Final

Video Inter - Leverkusen 2-1 și Man. United - Copenhaga 1-0, în sferturile UEL. Englezii au marcat din penalty în minutul 95

man inter

Napoli - Arsenal | Vlad Chiricheș, lăudat și criticat după eliminarea din Europa League

chiriches

Video Europa League, "sferturi" | Napoli-Arsenal 0-1, Chelsea-Slavia 4-3, Valencia-Villarreal 2-0, Eintracht-Benfica 2-0

europa league

Video Villarreal - Valencia 1-3. "Liliecii" au decis soarta meciului cu două goluri în prelungiri

valencia

Video Arsenal - Rennes 3-0. Aubameyang, one-man show! ”Dublă”, assist și ratare monumentală

aubameyang bucurie

News Alert Atletico Madrid - Sporting e cel mai tare meci din "sferturile" Europa League. Programul complet

tragere europa league

Anderlecht, eliminată după prelungiri la Manchester. Calificare dramatică pentru Lyon. "Careul de ași" din UEL

colaj uel

Video Spectacol total în sferturile EL. Klopp pleacă neînvins de la Dortmund, Lucescu bate în deplasare

dortmund liver

Dortmund - Liverpool, Braga - Şahtior. Tabloul "sferturilor" din Europa League

uel

4 jucători de la Napoli în echipa ideală a turului sferturilor de finală din Europa League. Primul 11

napoli-1

VIDEO S-au stabilit și cele patru semifinaliste ale UEL. Rezultatele și marcatorii

europa leauge

VIDEO Basel - Valencia 3-0. Spaniolii au primit lovitura de grație pe final

basel valencia

VIDEO "Sferturile" Europa League: Lyon - Juve, Porto - Sevilla. Programul complet

sorti UEL

VIDEO Benfica - Newcastle 3-1. Lusitanii, cinci victorii din cinci în fazele eliminatorii

benfica

Tottenham - FC Basel. Englezii, singurii câștigători ai Cupei calificați în sferturi

tottenham basel europa league

Benfica - Newcastle, în sferturile EL. Victoriile pe linie contra apărării perfecte

benfica newcastle europa league

VIDEO Tottenham merge în sferturile de finală după un retur de infarct pe Meazza