8 rezultate pentru eticheta

sferturile cupei romaniei

Video Marius Constantin, mesaj sincer pentru arbitru după ce i-a refuzat un penalty împotriva Chindiei

Marius Constantin, la interviul acordat după Craiova - Dinamo / Foto: Captură Digi Sport

Exclusiv Marinos Ouzounidis, analizat "la sânge" de conducerea Craiovei: "Asta nu am observat la ceilalți antrenori"

kovacs

Video Cupa României | Chindia - Universitatea Craiova 0-1. Oltenii, care au avut și două bare, sunt primii semifinaliști

FOTBAL:CHINDIA TARGOVISTE-UNIVERSITATEA CRAIOVA, CUPA ROMANIEI (2.03.2021)

Video Sepsi - CFR Cluj 0-1. Campioana s-a calificat în semifinalele Cupei României. Hadnagy, aproape de golul anului

gol costache

VIDEO Odorheiu Secuiesc-Spicom 6-4. Gazdele, în sferturile Cupei României la futsal

captura futsal

S-au stabilit datele și orele de disputare ale sferturilor de finală ale Cupei României

tragere sorti

Tragerea la sorţi a 'sferturilor' Cupei României: Steaua - Oţelul, Dinamo - Pandurii

tragere cupa

Sferturile de finală ale Cupei României. CFR Cluj - Dinamo, Rapid - Astra! Programul complet al meciurilor