Medicul care a comparat coronavirusul cu ciuma neagră acuză China că a ascuns totul. Ce simptome a avut după vizita la Shanghai

Argentina On Extended Quarantine To Contain Coronavirus Until April 13

Video Andy Murray a fost scos din minți de Fabio Fognini: "Taci din gură! Așa faci mereu, prietene"

Andy Murray Fabio Fognini

hulk avion

Federer și-a amintit de finala pierdută în fața lui Nadal, la Wimbledon, în 2008, după succesul de la Shanghai

kyrgios-1

Neymar a revenit asupra deciziei: ”Luni ne vedem în Shanghai”

neymar-17

Video Bayern - Arsenal 1-1 (2-3 d.l.d). Tunarii s-au impus după un meci dominat copios de nemți

hulk

Formula 1 revine! Tot ce trebuie să ştii despre cursa din China, care e LIVE la Digi Sport 2, duminică (09:00)

f1 china preview

Video Alarmă în China! Stadionul lui Shanghai Shenhua a fost cuprins de flăcări

stadion shanghai

Mai vor 5? :) De dragul chinezilor, Arsenal și-a fixat un amical cu Bayern Munchen la Shanghai

arsenal fani china

Mesaj de sprijin pentru Kyrgios: ”Ar putea fi campion de Grand Slam, dar la fel de bine s-ar putea rata”

Kyrgios

Video Djokovic, aproape să lovească un arbitru, care i-a replicat: ”Arăți ca Ronaldo”

djokovic

Video Start excelent pentru Hulk în China. Gol la nouă minute de la debut

hulk china

Video Fernando Alonso a primit acceptul medicilor să ia startul la MP al Chinei

mc laren alons

Alonso poate participa la antrenamente, dar nu are voie încă la cursă!

alonso

VIDEO Novak Djokovic s-a impus la Shanghai. Al nouălea trofeu al anului

djokovic

VIDEO Tsonga l-a învins pe Nadal, după 0-6 în setul 2, şi este în finală la Shanghai

tsonga

Nadal dă cărţile pe faţă: "Accidentarea mea nu e de natură fizică, ci mentală"

rafa

VIDEO Bayern - Inter Milano 1-0. Gotze a adus victoria germanilor târziu, la Shanghai

bayern inter-1

Djokovic, sportivul anului, la ”Oscarurile sportului”. Germania, echipa anului

premiile laureus djojko

Reacțiile după finală. Federer, înapoi pe locul 1 ATP? "Așa speram să joc din nou!"

federer tenis

VIDEO Federer urcă pe locul 2 ATP! A salvat 5 mingi de meci cu Mayer, care a plâns la final

tipsarevic

VIDEO Webber și Gutierrez vor fi retrogradați pe grila de start la cursa din Bahrein

mark webber abandon sanctiune

VIDEO Alonso intră într-un cerc select. Prost, Senna și Schumacher sunt mai buni

fernando alonso

VIDEO Webber e urmărit de ghinion. Două incidente mari în Marele Premiu al Chinei

2 roata captura webber

Gol pentru Marius Niculae, în campionatul Chinei!