128 rezultate pentru eticheta

simeone

Atletico Madrid s-ar putea despărți de 3 jucători în pauza de iarnă. Doi dintre ei au fost aduși în 2014

cerci jimenez atletico

Simeone, după eșecul de pe Anoeta: "Etapă convenabilă"

simeone

VIDEO Atletico încasează cele mai multe cartonașe din Primera - 27. "Ne-am săturat! Nu suntem violenți"

raul garcia arbitru real madrid

VIDEO Simeone, iritat: ”Mandzukic trebuia să bată penalty-ul, nu Siqueira!”

simeone-1

Atletico Madrid are buget de 142 de milioane de euro

atletico madrid gol

VIDEO Maeștrii fazelor fixe! Atletico a marcat 6 goluri în acest sezon din Primera, dar niciunul din acțiune

diego godin miranda faze fixe

VIDEO Atletico Madrid - Celta Vigo 2-2. Al doilea meci consecutiv fără victorie pentru trupa lui Simeone

atletico celta

VIDEO Detaliul care a decis derby-ul: Atletico, maestra fazelor fixe; Real Madrid, victima acestora

tiago

Diego Simeone, antrenor la Inter Milano din 2015. Planul după plecarea lui Mazzarri

simeone-2

Performanţă istorică pentru Simeone? Doar 3 antrenori îl depăşesc la acest capitol

simeone-1

ECHIPELE DE START la finala UCL, Real - Atletico (21:45), LIVE pe Digi Sport 1. Un derby „în antiteză”

Real-Atletico COPERTA NOUA

VIDEO Săptămâna familiei Simeone! Diego, campion în Spania; Gio a luat titlul în Argentina, cu River Plate

simeone familia1

VIDEO Jucătorii lui Atletico, primiți ca niște eroi la Madrid. Simeone, cel mai aclamat!

fani atletico

Duelurile Chelsea-Atletico au o medie de peste patru goluri pe meci în competițiile europene

miranda hazard

VIDEO Bilbao - Atletico 1-2. Simeone rămâne lider, după ce madrilenii au întors scorul

Bilbao Atletico

VIDEO Atletico a marcat de două ori până în minutul 5 şi a învins cu 3-0 pe Valladolid

captura atletico

Simeone: "Atletico a obosit"

atletico diego simeone

VIDEO Atletico - Sevilla 1-1. Trupa lui Simeone a ratat șansa de a trece pe locul 1

rakitic portar atletico

Hagi și Batistuta vor reedita România-Argentina din 1994

hagi argentina

VIDEO Simeone visează la atacantul care l-ar ajuta să ia titlul cu Atletico după 18 ani

mario.balotelli.celebrates

Transferurile făcute de granzi au provocat mulți nervi la Madrid. “Nu mai facem față“

diego simeone

Săpunaru, recordman: Românul e deținător al recordului all-time de cartonașe în Primera

sapunaru zaragoza revine la antrenamente

Diego Simeone și-a prelungit contractul cu Atletico Madrid

Simeone

VIDEO Adversarii țin cu ei! Atletico a beneficiat de două gafe uriașe, în meciuri diferite