16 rezultate pentru eticheta

stanciu sparta

Video Stanciu, gol superb pentru Sparta Praga! Românul e de neoprit în Cehia

stanciu1

Antrenorul îl felicită pe Stanciu: "A fost omul meciului. Cea mai bună repriză a Spartei de când mă uit eu la fotbal"

stanciu bun

Video Stanciu, repriză de vis în derby-ul cu Slavia! Sparta a condus cu 3-0, dar a ratat victoria pe final

Nicolae Stanciu, primul gol (5)

"O adevărată lovitură sau iepure într-un sac?". Stanciu apare pe coperta unei reviste celebre din Cehia

stanciu

"Debut fantastic" pentru Stanciu la Sparta! Cehii, impresionați de fostul mijlocaș al Stelei

Stanciu debut Sparta

Video Stanciu, gol la debutul oficial pentru Sparta! Românul a avut nevoie de cinci minute să marcheze

gol stanciu

Video Căpitanul Niță a luat gol din scăriță la debutul pentru Sparta Praga. Stanciu a fost și el titular

Nita Sparta

Video Nicolae Stanciu s-a integrat perfect la Sparta. A învățat deja primele cuvinte în limba cehă

stanciu interviu

Video Stanciu, în mare formă! A contribuit la victoria Spartei printr-un assist superb

stanciu sparta praga

Foto Belgienii par să-l regrete pe Stanciu. Ce scrie presa după primul meci jucat de mijlocaș la Sparta Praga

stanciu

Primele declaraţii ale lui Stanciu, după transferul la Sparta Praga. Mesaj pentru Anderlecht

stanciu vatajelu sparta

"Cea mai mare ţeapă din istoria fotbalului belgian!". Presa de la Praga analizează transferul lui Stanciu

stanciu

Stanciu Sparta1

Video Exclusiv Transferul lui Stanciu de la Anderlecht la Sparta Praga, criticat. "Sparta nu e Borussia"

26814901_1948181805209936_7632802775958636579_n

Video Exclusiv Stanciu, așteptat ca pâinea caldă la Praga. "Îl știu de la meciul direct, când i-a rezolvat. Va fi număr 10"