30 rezultate pentru eticheta

steaua ceahlaul

Video "Alibec show", chiar sub ochii lui Lato! "Lunetistul" Stelei a reuşit o rabona într-un meci din 2013

collage alibec lato

Steaua se întărește de la ultima clasată din Liga 2! Trei transferuri confirmate

ceahlaul

VIDEO Steaua a capotat și înaintea returului cu Legia de anul trecut, dar s-a calificat în grupele UCL

Medias Steaua

VIDEO Florin Marin: "Steaua rămâne favorită la titlu, chiar dacă a pierdut"

captura marin

VIDEO Steaua - Ceahlăul 0-1. Prima înfrângere pentru Gâlcă! Filip și Chipciu, eliminați în Ghencea

Steaua Ceahlaul

Totul pentru grupele UCL! Cu Ceahlăul, Gâlcă va schimba toată echipa din meciul-tur cu Ludogorets

stelisti-1

VIDEO Steaua - Astra 3-1. 4 goluri, 3 puncte, 2 eliminați

bucurie Gardos

VIDEO Reghe: "Trebuie să jucăm mai bine cu Astra!" De cine se teme

reghe captura

Ceahlăul - Steaua 0-2. Roș-albaștrii au învins ușor, după golurile lui Adi Popa și Nicușor Stanciu

bucurie Steaua-1

Chipciu rămâne titular la Steaua. Echipa de start pentru meciul cu Ceahlăul

steaua chelsea chipciu

Duckadam se teme de meciul cu Ceahlăul: "Pe un teren înghețat vom avea probleme"

ceahlaul steaua gol din lovitura libera

VIDEO Crăciunescu îl trimite pe Ioan Niculae la DNA. "Să probeze furtul Stelei!"

craciunescu cca

VIDEO MM, supărat: „Pe Național Arena în minutul 70 erau standing ovations. Acum au fluierat o pasă”

public steaua

VIDEO Vasile Miriuță nu acuză arbitrajul: "Toți greșim, n-a fost intenționat"

miriuta

VIDEO Faza care putea schimba soarta meciului Steaua - Ceahlăul. Penalty refuzat nemțenilor ('85)

fault Lato - Popadiuc

VIDEO Steaua n-a primit penalty pentru un henț în careu al lui Garcia

hent pt steaua

VIDEO A fost offside la golul de 1-0, al lui Adi Popa, în partida Steaua - Ceahlăul

ofsaid gol steaua

VIDEO Steaua - Ceahlăul 2-1. Reghe, victorie în fața prietenului Miriuță. Probleme mari de arbitraj

bucurie gol steaua

Miriuță spune că are un fundaș dreapta peste ceea ce deține Steaua pe flanc

dumitras ceahlaul

VIDEO Trei echipe îi creează emoții lui MM Stoica înainte de tragerea la sorți de vineri (ora 13:00, Digi Sport 1)

mihai stoica

VIDEO Vasile Miriuță: "Noi nu suntem Vardar, o jucăm la victorie cu Steaua"

Promoție pentru revenirea Stelei în Ghencea. Bilete ieftine cu Ceahlăul

suporteri steaua-1

EXCLUSIV Steaua va disputa şi derby-ul cu Rapid, din Liga 1, tot în Ghencea

steaua ghencea

Ceahlăul face un show de gală, cu 4 zile înainte de jocul cu Steaua. "Pinalti", fotbalist!

david juventus ceahlaul

Digi Sport transmite 7 meciuri din prima etapă a Ligii 1! Steaua-Ceahlăul, cap de afiş

steaua ceahlaul rotator

VIDEO Lukasz Szukala: "Nu e frumos să iei trei goluri"

szukala molde 1

VIDEO Dan Petrescu a refuzat Steaua, deși i s-a oferit un salariu uriaș

dan petrescu kuban

VIDEO Cel mai bun start de meci din ultimul deceniu: 3 goluri în primele 12 minute

adi pop

Andrei Pavel a semnat cu Steaua în 2012, dar n-a jucat deloc în tur nici la Ceahlăul

andrei.pavel- martinovic

Programul Ligii 1. Steaua joacă în etapa a V-a de la ora 22:00, iar etapa a VI-a programează trei derby-uri, în direct la Digi Sport 1