Video PSG - Strasbourg 3-0. Kylian Mbappe, din nou decisiv pentru parizieni

Patrick Vieira a semnat: "Cunosc istoria şi identitatea acestui club!"

Manchester City v Arsenal, Premier League, Football, Etihad Stadium, Manchester, UK - 26 Apr 2023

Patronul lui Chelsea mai cumpără un club și îl vrea și pe al treilea

Cele două echipe care l-au mai dorit pe Rareș Ilie înainte de împrumutul în Israel

Ce i-a spus Kylian Mbappe arbitrului Clement Turpin, după ce l-a eliminat pe Neymar la meciul PSG - Strasbourg

Paris: French L1 Football Match PSG vs RC Strasbourg, 2-1.

Neymar, acuzat că și-a dorit eliminarea la meciul cu Strasbourg: ”Poate merge în Brazilia pentru petrecerea de Anul Nou!”

Football: League 1 Uber Eats match PARIS SAINT GERMAIN vs RC STRASBOURG ALSACE

Foto Unde a urmărit Lionel Messi partida dintre PSG - Strasbourg, scor 2-1

Paris Saint-Germain v AJ Auxerre, Ligue 1 Uber Eats football match, Parc des Princes, Paris, France - 13 Nov 2022

Christophe Galtier i-a găsit scuze lui Neymar, după eliminarea din meciul PSG - Strasbourg

neymar

Video Neymar, eliminat pentru simulare! Brazilianul a văzut două cartonașe galbene în mai puțin de două minute

profimedia-0746824559

Video PSG - Strasbourg 2-1. Kylian Mbappe le aduce victoria parizienilor în prelungiri

profimedia-0746826193

Video Mbappe și Neymar, pe teren, Messi continuă ”fiesta”! Cum a fost surprins argentinianul înaintea meciului PSG - Strasbourg

Collage Maker-28-Dec-2022-10.35-PM

Cât a ajuns să coste un bilet la meciul lui PSG, după venirea lui Messi: "Nebunie curată!

Les supporters du PSG (Paris Saint Germain) se sont rués sur les maillots floqués Messi ŕ la boutique des Champs Elysées ŕ Paris

Messi, nerăbdător să evolueze în tricoul lui PSG! Ce le-a cerut parizienilor

Lionel Messi Press Conference, Football, Parc des Princes, Paris, France - 11 August 2021

Elina Svitolina a câștigat turneul de la Strasbourg, unde spectatori au avut acces. Câți oameni au fost pe arena centrală

Internazionali BNL D'Italia 2020 - Day Six

"Sunt îngrozit". Sute de oameni s-au înghesuit la un meci ilegal

Duel pentru minge în Ligue 1

Video Senzațional! Neymar aduce victoria lui PSG în prelungiri, cu o minunăție de gol, după ce a fost jignit de fani

Neymar PSG

Video Strasbourg - Marseille 1-1. Trupa lui Rudi Garcia este aproape să spună adio cupelor europene

Balotelli

Video Choupo-Moting și-a explicat ratarea uluitoare, una dintre cele mai mari din istoria fotbalului

choupo

Anunțul de ultimă oră al lui PSG, după accidentarea lui Neymar

Neymar

Video Toulouse - Strasbourg 1-2. Oaspeții s-au apropiat de locurile care duc în Europa

toulouse - strasbourg

Strasbourg - PSG 1-1. Campioana bifează al doilea semieșec în Ligue 1. Cavani, salvator

cavani psg

Video Mihaela Buzărnescu, învinsă în semifinale la Strasbourg după ce a fost la două puncte de victorie

buzarnescu captura

Live Video Buzărnescu s-a calificat în "sferturi" la Strasbourg, în direct pe Digi Sport 2. Cu cine va juca

Mihaela Buzarnescu

S-au folosit de imaginea Simonei Halep! "N-avea niciun sens să joace acolo"

Simona Halep

Video Exclusiv Cahill nu a crezut în victoriile senzaţionale de la Roma. Dezvăluirea făcută de Simona Halep

Simona Halep Darren Cahill

Video Final de sezon nebun în Franţa. Lyon a cedat locul direct de UCL, deşi în minutul 88 avea 3 puncte avans

monaco lyon

A murit la finalul celui mai important meci al echipei pe care a fondat-o

7584327_e2eddbc6-1ccc-11e8-a841-a418c41fe017-1_1000x625

Video Marseille - Strasbourg 2-0. A doua victorie consecutivă a lui OM după ce a ratat un penalty la 0-0

Marseille Strasbourg

Video Strasbourg - PSG 2-1. Nou-promovata a rezistat eroic şi a produs surpriza sezonului. Primul eşec al liderului

strasbourg psg

Video Saint-Etienne - Strasbourg 2-2. ”Verzii” ratează șansa de a se apropia de Top 5

asse rcsa

Video Monaco - Strasbourg 3-0. Campioana n-a avut probleme cu nou-promovata din Alsacia

monaco

Video Guingamp - Strasbourg 2-0. Gazdele urcă până la jumătatea clasamentului

Guingamp1 - Strasbourg

Video Duel 100% australian în finala turneului de la Strasbourg

gavrilova

Video Finală-surpriză la Strasbourg. Caroline Garcia luptă pentru trofeu cu Mirjana Lucic-Baroni

garcia strasbourg

Lupta Barcelonei cu UEFA și FIFA se ascute! Catalanii se duc la Curtea Europeană a Drepturilor Omului!

esteladas barcelona

Chuang si Liang, campioane la Strasbourg

dublu fete strasbourg

VIDEO Stosur şi Stephens s-au calificat în semifinalele de la Strasbourg. Keys, abandon

samantha stosur

Meciul zilei la Strasbourg: Madison Keys a revenit de la 4-6, 0-5 și a învins! VIDEO