36 rezultate pentru eticheta

tenis live digi sport

VIDEO Djokovic s-a calificat în finala de la Abu Dhabi! Vrea al patrulea titlu la rând

nole djoker

Start de vis în 2015! Între 1 și 3 ianuarie, Djokovic, Nadal și Murray joacă ÎN DIRECT pe Digi Sport

djoko nadal murray

VIDEO A doua ediție a WTA Bucharest Open va începe din 13 iulie, la Digi Sport

simona halep trofeu bucuresti

Radwanska joacă primul turneu sub comanda Martinei Navratilova, LIVE la Digi Sport

radwanska navratilova

Serena Williams, principala favorită la Stanford. Turneul este LIVE pe Digi Sport!

serena williams stanford

VIDEO Surprizele continuă la Bastad! Camila Giorgi a fost eliminată în turul 1

camila giorgi-1

Luncanu, eliminat de la BRD Arad Challenger. Rezultatele zilei

luncanu arad

VIDEO Victorie a lui Djokovic în 45 de minute! Rezultatele zilei de la Monte Carlo

djokovic monte carlo

Noua stea a tenisului elvețian, Belinda Bencic, a pierdut prima ei semifinală. Cepelova, în premieră într-o finală WTA

bencic charleston

Jankovic, finalista de anul trecut, eliminată în „sferturi” la Charleston. Petkovic a eliminat-o pe Safarova

bouchard

VIDEO Simona Halep este în sferturi la Doha. O înfruntă pe Sara Errani

simona halep paris

VIDEO Punct superb făcut de Petkovic la Paris! Sferturile sunt ACUM ÎN DIRECT la Digi Sport 2

petkovic paris

Halep a pierdut primul meci din 2014: 1-6, 4-6 cu Madison Keys. Cifrele partidei

simona halep wta

Ana Ivanovic, învingătoare la Auckland. Sârboaica, la al 12-lea titlu din carieră

ana ivanovic-1

Ivanovic și Venus Williams, favorite în semifinale la Auckland. Meciurile vor fi ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

ana ivanovic

Novak Djokovic s-a calificat în turul III la Paris Masters

nole djokovic

VIDEO Turneul Campioanelor. Serena, de neoprit - Jankovic a realizat surpriza zilei

serena williams

VIDEO Halep s-a calificat în finala de la Moscova! La un meci de al 5-lea titlu din 2013

halep-3

VIDEO Cornet și Kuznetsova, în optimi la Moscova. Turneul este LIVE pe Digi Sport 2

surorile radwanska

Sorana Cîrstea s-a calificat în “sferturi” la Stanford. Turneul e LIVE de azi la Digi Sport

sorana indian wells

VIDEO Horia Tecău a fost eliminat în optimi, la dublu! Rezultatele zilei la Wimbledon

horia tecau wimbledon

VIDEO Federer, în semifinale la Halle fără să cedeze vreun game. Rezultatele de vineri

roger federer halle

Nadal și Federer joacă finala la Roma! Partida este LIVE pe Digi Sport 2, duminică, 17:00

federer nadal la roma

LIVE VIDEO EXCLUSIV Optimile de la Stuttgart sunt pe digisport.ro

petrova

Victor Hănescu s-a calificat în turul II la BRD Năstase Țiriac Trophy

hanescu brd nastase tiriac trophy

VIDEO Nadal, Djokovic și Murray, în optimi la Monaco.

novak djokovic monte carlo

Sorana Cîrstea este în optimi la Charleston!

sorana cirstea charleston

Sorana Cîrstea e în optimi la Charleston. Serena, LIVE la Digi Sport 3. Programul zilei

sorana optimi

VIDEO Surorile Williams boicotează Indian Wells-ul pentru al 12-lea an la rând

surorile williams richard indian wells

VIDEO David Ferrer continuă seria victoriilor. L-a învins pe Del Potro în meciul de debut de la Londra

david ferrer atp

Federer începe cu dreptul apărarea titlului de la Londra. A trecut lejer de Janko Tipsarevic în primul meci

federer2

Prima SURPRIZĂ la Turneul Campionilor. Frații Mike și Bob Bryan au pierdut meciul de debut