125 rezultate pentru eticheta

thomas muller

Legendarul Gerd Muller a fost desemnat cel mai bun jucător din istoria Bundesligii

gerd muller

Cât câștigă starurile lui Bayern! Bild a publicat salariile a patru jucători ai bavarezilor

muller xabi

Thomas Muller a devenit cel mai bine plătit jucător din Bundesliga. Cât va încasa neamțul

muller

Peste Messi, Ronaldo și Raul! Thomas Muller a realizat o performanță istorică în UCL

gol muller bayern

VIDEO Scoţia - Germania 2-3. Nemţii au garantată prezenţa la baraj. Muller, omul meciului

germania-1

Bavarezii recunosc că au refuzat o ofertă uriaşă pentru Muller: "Dacă eram bancher, o acceptam"

Presa germană scrie că Man. United a făcut o ofertă fabuloasă pentru transferul lui Thomas Muller

muller united

Van Gaal îşi poate lua gândul de la Thomas Muller: "Îl vindem doar dacă n-am fi sănătoși la cap"

VIDEO Muller a devenit cel mai prolific marcator german din istoria UEFA Champions League. TOP 5

muller

VIDEO Georgia - Germania 0-2. Campioana mondială a forțat doar în prima repriză. Chanturia a jucat după pauză

germania cm georgia

VIDEO Alt candidat la titlul de golgheter all-time al UCL? Muller, egalul lui Gomez

thom muller

VIDEO Thomas Muller a devenit cel mai bun marcator în UCL din istoria lui Bayern!

muller

T. Muller: "Ar fi plictisitor să câştige tot Ronaldo Balonul de Aur şi vom ajunge să ne punem întrebări"

ronaldo1

VIDEO Germania - Scoția 2-1. "Dubla" lui Muller a asigurat victoria campionilor mondiali

thomas muller scotia howedes

Muller nu e nerăbdător să preia banderola de căpitan al naţionalei Germaniei

muller-capitan

Muller e în formă maximă. L-a depășit pe Maradona și l-a egalat pe Pele: 9 goluri în primele 9 meciuri la CM

muller-3

VIDEO&SONDAJ Muller a fost golgheterul turneului din Africa de Sud și e lider în clasamentul din Brazilia

Lahm și Muller și-au prelungit contractele cu Bayern

lahm muller

Muller, cu gândul la o plecare de la Bayern, înainte de CM. Cluburi mari pe urmele sale

muller

Bavarezii au câştigat şi Cupa. Bayern devine primul club german care cucereşte "tripla"

bayern castiga cupa2

A treia finală în ultimii 4 ani pentru Bayern. Muller: "Putem pierde mult mai mult"