16 rezultate pentru eticheta

thuringer

Video SCM Râmnicu Vâlcea - Thuringer 32-32, în EHF European League. Româncele au scăpat victoria ”printre degete”

valcea-thuringer

Video Dragan Djukic, băgat în sedință după egalul cu Thuringer. Ultimatum primit de tehnicianul sârb

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-THURINGER HC, LIGA CAMPIONILOR (8.03.2019)

Video CSM Bucureşti - Thuringer 23-23! ”Tigroaicele” au avut avans de 6 goluri, dar au terminat rușinos!

CSM Bucuresti

Video Seară perfectă pentru Cristina Neagu. Opt goluri pentru româncă

neagu buducnost

Video Thuringer – Astrakhanochka 34-22. Victorie lejeră pentru campioana Germaniei

captura thuringer

Buducnost - Thuringer 28-19. Cristina Neagu a marcat patru goluri

Video Thuringer – Buducnost 26 – 32. Cristina Neagu a marcat cele mai multe goluri pentru echipa ei

captura neagu

a:1:{i:0;s:16:"Live Video&Score";} HCM Baia Mare - Thuringer 38-27! Calificate în sferturile de finală

bucurie baia mare

a:1:{i:0;s:5:"Video";} HCM Baia Mare s-a întors din Franța, după victoria uriașă cu Fleury! Ardelencele, cu un picior în sferturi

hcm baia mare

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Rostov - Thuringer 30-24. Buceschi şi Pintea nu au jucat pentru germance

handbal

VIDEO Larvik - Thuringer 28-19. Eliza Buceschi, cinci goluri din şase aruncări

captura turinger

VIDEO HC Leipzig - Thuringer 25-34. Victoria păstrează șansele de calificare intacte

handbal leipzig

VIDEO Thuringer - Vardar 21-20. Gazdele s-au impus după un final incendiar

captura handbal thuringer

Herbert Muller, dat în judecată de conducerea lui HCM Baia Mare

herbert muller

VIDEO Liga Campionilor: HCM Baia Mare - Thuringer 20-19! Victoria menține speranțele de calificare