12 rezultate pentru eticheta

tunari

Exclusiv "Bine că nu s-a înecat niciun jucător". Hohote de râs, în direct, după imaginile de la Tunari

tunari - chindia1

Video Cupa României | Tunari - FC Voluntari 1-1. Gazdele au egalat în finalul meciului

Alin Ilin, mândru de elevii săi după ce au remizat cu Universitatea Craiova: ”Am fost aproape să facem surpriza”

FOTBAL:CS TUNARI-AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC, LIGA A-2-A CASA PARIURILOR (23.09.2023)

Spectacol total în barajul pentru Liga 2! CS Tunari, promovată după un hat-trick reușit în primele 24 de minute

tunari

Dinamo a legat a treia victorie consecutivă în pregătiri. Gol marcat de noul atacant al ”câinilor”

gabriel-moura

Video Golul săptămânii vine din Liga 3. Execuție remarcabilă, de la jumătatea terenului, în minutul 90+1

tunari

VIDEO Arsenal, din nou lider în Premier League, după victoria cu Aston Villa. Leicester o poate detrona luni

arsenal

VIDEO Bayern - Arsenal 5-1. ”Tunarii”, la cea mai drastică înfrângere din UCL, aproape eliminați

bayerns

VIDEO Arsenal - Galatasaray 4-1. ”Tunarii” s-au răzbunat pe echipa lui Prandelli pentru eșecul de la Dortmund