30 rezultate pentru eticheta

turneul campionilor londra

Video Turneul Campionilor | Federer l-a bătut și pe Anderson și a câștigat Grupa Hewitt. Cei doi s-au calificat în semifinale

Federer

Roger Federer, prima victorie la Turneul Campionilor 2018. Anderson are două succese în Grupa Hewitt

Nitto ATP World Tour Finals - Day One

Video Surpriză de proporții la Turneul Campionilor. Nishikori l-a învins pe Federer. Anderson a câștigat primul meci

Turneul Campionilor

Turneul Campionilor | Djokovic este răcit. Cum s-a prezentat la antrenamentul de astăzi

nole

Video Dimitrov, al doilea jucător calificat în semifinalele Turneului Campionilor

dimitrov

Video După un meci de 3 ore şi jumătate, Murray s-a prezentat la 8 la antrenament, pentru a pregăti meciul cu Wawrinka

andy

VIDEO EXCLUSIV Horia Tecău, după calificarea în semifinale la Londra: "Am scăpat de presiune"

tecau rojer-1

Impresar din fotbal pentru Horia Tecău. Românul a plecat la Londra, pentru Turneul Campionilor

horia tecau

Cu 14 zile înainte de Londra, se ştiu toţi jucătorii calificaţi! Ultimii doi sportivi care au obţinut biletele

ferrer-nishikori 1

Tecău vrea să părăsească Turneul Campionilor cu un succes. ”Am reuşit să-l înving de fiecare dată pe Lindstedt”

tecau lindstedt

VIDEO Turneul Campionilor e ÎN DIRECT pe Digi Sport 2, ACUM. Programul și rezultatele zilei la Londra

tour

Povești neștiute de la Turneul Campionilor

de sters-gabriel.morariu

VIDEO Rafel Nadal a fost premiat în Anglia. Discursul "Matadorului"

Nadal ATP AWARDS Trofee

Turneul Campionilor: Roger Federer s-a calificat dramatic în semifinale! VIDEO

federer del potro

Turneul Campionilor: Victoria lui Nadal cu Berdych l-a dus pe Wawrinka în semifinale

wawrinka-1

principala

Djokovic și Federer se vor întâlni și în grupele Turneului Campionilor, la Londra

djokovic-federer

VIDEO Finala Masters-ului de la Paris: Djokovic l-a învins pe David Ferrer cu 7-5, 7-5!

djokovic ferrer

Înfrângerea lui Raonic a stabilit cei 8 participanți la Turneul Campionilor

tenis londra o2 arena 1

Roger Federer s-a calificat la Turneul Campionilor!

roger federer

Raonic l-a învins pe Haase la Paris și mai are șanse pentru calificarea la Londra

milos raonic

Tecău și-a învins fostul partener și a trecut cu bine de primul meci de la Paris

mirnyi tecau roland garros

Federer a fost învins în finala de la Basel, de Del Potro

roger federer shanghai

Andy Murray nu participă la Turneul Campionilor: "Sper să revin anul viitor"

andy murray

Pas înapoi în cursa pentru Turneul Campionilor. Tecău și Mirnyi, eliminați în turul I

tecau mirnyi

Tecău și Mirnyi au cucerit titlul de la Beijing. Șanse mari pentru calificarea la Londra

mirnyi tecau titlu beijing

Prima victorie pentru Tecău cu Mirnyi după două luni

tecau Max Mirnyi

Murray se operează la spate și va rata restul sezonului

andy murray abandon roland garros

Victor Hănescu și Adrian Ungur și-au aflat adversarii la ATP Challenger Tour Finals de la Sao Paulo

ungur hanescu

Novak Djokovic va încheia anul pe locul 1 în clasamentul ATP după abandonul lui Federer de la Paris