Horia Tecău şi Max Mirnyi, în sferturile de finală ale turneului de la Paris

horia tecau

Raonic l-a învins pe Haase la Paris și mai are șanse pentru calificarea la Londra

milos raonic

Tecău și-a învins fostul partener și a trecut cu bine de primul meci de la Paris

mirnyi tecau roland garros

Turneul de Masters de la Paris e LIVE pe Digi Sport 2. Rezultatele de luni

feliciano lopez paris

Federer a fost învins în finala de la Basel, de Del Potro

roger federer shanghai

VIDEO Tecău va avea un nou partener în 2014: "Rezultatele nu au cum să nu vină!"

jean julien rojer

Turneul Campionilor e tot mai departe. Mirnyi și Tecău au pierdut în turul I la Basel

roger federer gstaad

Andy Murray nu participă la Turneul Campionilor: "Sper să revin anul viitor"

andy murray

Djokovic și Federer au învins în primul tur de la Shanghai. Nadal joacă pe Digi Sport 2

novak djokovic

Gasquet, OUT de la Shanghai! Programul transmisiunilor de marți

richard gasquet

Tecău și Mirnyi au cucerit titlul de la Beijing. Șanse mari pentru calificarea la Londra

mirnyi tecau titlu beijing

Chiar dacă a pierdut finala de la Tokio, Raonic se apropie de Turneul Campionilor

milos raonic tokio-1

Hănescu şi Ungur au debutat cu victorii la Turneul Campionilor Challenger Tour. REZULTATELE COMPLETE

atp ungur hanescu

Djokovic a câștigat aproape 13 milioane de dolari în 2012. Sârbul și-a bătut recordul de anul trecut

VIDEO Au demonstrat de ce sunt pe primii în lume. Federer și Djokovic au reușit multe puncte extraordinare

nole in saritura la turneu

VIDEO Start incredibil pentru Federer în finala de la Londra: a câștigat primele 9 puncte ale meciului

federer londra

VIDEO Spaniolii Marcel Granollers și Marc Lopez au câștigat finala de dublu de la Turneul Campionilor

000 DV1347591

VIDEO Radek Stepanek și Leander Paes sunt marea surpriză la Turneul Campionilor, în proba de "dublu"

stepanek paes

VIDEO Spectacol la Londra: Sergio Aguero a jucat tenis cu Juan Martin del Potro, la Turneul Campionilor

minge aguero del potro

Frații Bryan au pierdut al doilea meci de la Turneul Campionilor și au ratat calificarea în semifinale

mike bob bryan-1

VIDEO Turneul Campionilor. Tsonga - Murray 2-6, 6-7.  Și Djokovic e în semifinale, după victoria cu Berdych

murray

Deţinătorii trofeului, eliminaţi de la Turneul Campionilor! Mirnyi şi Nestor, eliminaţi după înfrângerea în faţa perechii Bhupati/Boppana

mirnii nestor

VIDEO Tecău și Lindstedt au câștigat ultimul meci jucat împreună, la Turneul Campionilor de la Londra

tecau ultimul lindstedt

VIDEO Del Potro se impune categoric împotriva lui Tipsarevic. Urmează meciul decisiv cu Federer

del potro tipsarevic

VIDEO Novak Djokovic rămâne neînvins la Turneul Campionilor, după 4-6, 6-3, 7-5 cu Andy Murray

Tecău și Lindstedt au fost învinși de cuplul Bhupathi / Bopanna, la Turneul Campionilor, de la Londra. VIDEO

tecau londra ziua2

VIDEO David Ferrer continuă seria victoriilor. L-a învins pe Del Potro în meciul de debut de la Londra

david ferrer atp

Federer începe cu dreptul apărarea titlului de la Londra. A trecut lejer de Janko Tipsarevic în primul meci

federer2

Djokovic l-a învins pe Tsonga, la Turneul Campionilor! David Ferrer a trecut greu de Juan Martin Del Potro

ferrer del potro

Prima SURPRIZĂ la Turneul Campionilor. Frații Mike și Bob Bryan au pierdut meciul de debut

mike bob bryan

Andy Murray se impune în meciul de debut de la Turneul Campionilor

murray

S-au stabilit grupele de la Turneul Campionilor, ediția 2012: duel între Novak Djokovic și Andy Murray

djokovic murray

Victor Hănescu va participa la ATP Challenger Tour Finals de la Sao Paulo din postura de prim favorit

hanescu.viktor

Del Potro a câştigat Open-ul de la Viena şi se gândeşte la Turneul Campionilor - ÎN DIRECT la Digi Sport

del potro

Berdych și Tsonga se vor înfrunta în finala turneului de la Stockholm

Tomas Berdych

Robert Lindstedt a debutat în forță alături de noul parterner! A pierdut doar trei game-uri în primul tur

robert lindstedt

Sezon încheiat pentru Rafael Nadal. Va reveni pe teren la Australian Open

rafael nadal

ATP Shanghai: Djokovic este lider în concursurile de Masters, Tsonga se apropie de Turneul Campionilor

Jo-Wilfried Tsonga

Horia Tecău și Robert Lindstedt au pierdut în turul doi la Shanghai. După Turneul Campionilor se despart