turul 3

profimedia-0748159408

Dică a dezvăluit planurile pe care le avea cu Rusescu la Split: "Sincer, m-am gândit la asta"

Rusescu la Split

PAOK - Spartak Moscova 3-2. Victorie senzațională pentru Răzvan Lucescu în preliminariile UCL

PAOK jucatori bucurie

"Trebuie să fim fericiţi că jucăm fotbal". Mangia ironizează CFR-ul înaintea duelului cu Leipzig

Mangia inainte de Leipzig

Croații au vorbit despre duelul cu FCSB: "Suntem siguri de victorie"

Hajduk jucatori

Keseru nu este impresionat de CFR Cluj: "Avem deja un avantaj"

Keseru

"Radwanska s-a jucat cu nervii lui Halep". Ce scrie L'Equipe despre înfrângerea Simonei, la Miami

Simona Halep Miami 2018

Brady - Niculescu 6-3, 4-6, 7-6. Monica a ratat calificarea în optimi, la US Open, după un meci maraton

moni

Patronul FCSB-ului a anunțat numele echipei pe care o vrea ca adversară la tragerea la sorți

ucl draw

Federer, Nadal și Djokovic încheie fără set pierdut prima săptămână de la Wimbledon. Tabloul complet al optimilor

federer

Halep e gata de următorul meci la Roland Garros: ”Va trebui să o fac să alerge, pentru că este ușor accidentată”

halep rg maria

Video Irezistibilă! Simona Halep s-a calificat în optimi la Miami, după cel mai bun meci din 2017

1 -2

Video Venus Williams, prea puternică pentru Patricia Țig. Românca s-a oprit în turul al treilea de la Miami Open

roger federer

Exclusiv Sorana, lăudată de propriul antrenor, după revenirea din setul 2: ”Asta arată multe la un jucător!”

sorana cirstea riske

Victorie uriaşă! Sorana s-a calificat în premieră în optimi la Australian Open

cirstea riske

Astra - FC Copenhaga / Crusaders şi Sparta Praga - Steaua, în turul 3 preliminar din Liga Campionilor

urne

Simona Halep: "Fizic, sunt 100% pregătită. Trebuie să rămân concentrată, nu mă gândesc la finală"