41 rezultate pentru eticheta

turul spaniei

Video Prima măsură luată de poliție, după descoperirea întâmplătoare a plantațiilor de canabis pe acoperișul unui bloc

vuelta cannabis

Foto Filmau cursa ciclistă din elicopter, când pe cameră au fost surprinse imagini care au declanşat operaţiunea poliţiei

Turul Spaniei

Chris Froome, cvadruplu câștigător al Turului Franței, depistat pozitiv. "Am urmat sfatul medicului"

froome

Sander Armee a câștigat etapa a 18-a din Turul Spaniei. Froome și-a mărit avansul față de Nibali

vuelta-1

Miguel Angel Lopez a câştigat etapa a 15-a a Turului Spaniei. Froome s-a distanțat de Nibali

vuelta

Rafal Majka a câștigat etapa a 14-a din Turul Spaniei. Nibali s-a apropiat de liderul Froome

ciclism

Slovenul Matej Mohoric a câştigat etapa a 7-a din Turul Spaniei, Froome păstrează tricoul roșu

Matej Mohoric

Tomasz Marczynski, învingător în etapa a 6-a din Turul Spaniei. Britanicul Froome rămâne lider

Chris Froome

Magnus Cort Nielsen, învingător în etapa a 18-a din Turul Spaniei. Quintana, lider la general

Magnus Cort Nielsen

Mathias Frank a câştigat etapa a 17-a din Turului Spaniei, Quintana în continuare lider

Mathias Frank

Gianluca Brambilla a câștigat etapa a-15-a din Turul Spaniei. Quintana și-a consolidat poziția de lider

Olandezul Robert Gesink a câştigat etapa regină a Turului Spaniei

robert gesink

Victorie pentru Valerio Conti în Turul Spaniei. Nairo Quintana a rămas lider la general

valerio conti

Froome a câștigat etapa a 11-a din Turul Spaniei! Cum arată clasamentul general

Froome

Simon Yates, prima victorie într-un mare tur. Britanicul a câștigat etapa a 6-a din Vuelta

yates

O Vuelta memorabilă! Turul Spaniei 2016 anunţă spectacol total. Ce rutieri au confirmat prezenţa

trei

Cum arată Turul Spaniei 2016 Traseul a fost prezentat

Vuelta

Bicicletă de 12.000 de euro furată în Turul Spaniei, scoasă la vânzare cu 120 €

bicicleta orica

Momente dificile pentru un ciclist din Turul Spaniei. Belgianul Boeckmans, plasat în comă artificială

Kris Boeckmans

Froome: "Mă gândesc să particip la Turul Spaniei. Ar fi o provocare uriaşă"

froome

Contador: ”S-a mers foarte repede, nu exista control, a fost o adevărată nebunie”

contador

Fabio Aru învingător în etapa a-11-a din Vuelta. Contador rămâne lider

aru vuelta

Alejandro Valverde a câștigat prima etapă montană și e lider la general în La Vuelta

vlaverde

Degenkolb a câștigat etapa a 4-a a Turului Spaniei. Matthwes, lider la general

Degenkolb

Alberto Contador și-a revenit după accidentarea din Turul Franței și va concura în Turul Spaniei