18 rezultate pentru eticheta

u cluj - petrolul

N-a scăpat nimeni! Ce a spus Ioan Ovidiu Sabău, după ce ”U” Cluj a încasat două goluri în două minute și a pierdut cu Petrolul

Screenshot 2024-03-08 at 23.16.59

Video Vali Gheorghe a intrat pe teren în ”U” Cluj - Petrolul și după doar trei minute a plecat la vestiare

eliminare

Antrenorul Petrolului, ironic, după eliminarea din meciul cu 'U' Cluj: "Era la 10 metri, dar m-a executat ca un lunetist"

Nicolae Constantin / Foto: Captură Digi Sport

Erik Lincar face ”concurs” la U Cluj după meciul cu Petrolul. Ce i se pare ”ciudat”

Erik Lincar / Foto: Sport Pictures

Video Ce execuție! Gicu Grozav a marcat un gol "grozav" împotriva fostei sale echipe, în meciul 'U' Cluj - Petrolul

grozav

Video Ce nebunie! Rapid a prins play-off-ul în ultima etapă din Liga 2. S-au calificat și Craiova, Călărași, Mioveni, Csikszereda și ASU Poli

pjimage

Video Etapa 8 | Farul - Ripensia Timișoara 1-0. Constănțenii s-au întrecut în ratări. Rezultatele complete

Ianis Zicu

Video "U" Cluj - Petrolul 4-0. Ardelenii și-au umilit adversara și au pus capăt seriei de 5 înfrângeri

buc cluj

Video Scandal la U Cluj - Petrolul! Flavius Stoican a vrut să scoată echipa de pe teren, după un penalty acordat gazdelor

stoican

FRF a admis recursul lui "U" Cluj. Ardelenii vor juca derby-ul cu Petrolul cu spectatori, la Digi Sport 1

Cluj Arena

Video Spectacol garantat în U Cluj - Petrolul (duminică, 18:00, Digi Sport 1). Lupii galbeni au plecat către Cluj

plecare petrolul

U Cluj - Petrolul 0-3. Tamuz, omul meciului, cu un gol și două pase decisive! VIDEO

bucurie toto Tamuz

"U" Cluj are interdicţie parţială la transferuri, din cauza datoriilor

U Cluj - Petrolul

VIDEO "U" Cluj - Petrolul 0-1. Golul lui Hamza prelungește seria invincibilă a lui Contra