150 rezultate pentru eticheta

valentino rossi

VIDEO Debut perfect de sezon pentru Italia, în Moto GP. Primul podium italian după aproape 9 ani

rossi qatar

VIDEO La 36 de ani, Valentino Rossi a câștigat prima etapă de Moto GP în 2015, în Qatar

valentino rossi qatar

MOTO GP. Diferențe mici după două zile de antrenamente. Continuă dominația lui Marquez

marc marquez

VIDEO Valentino Rossi și Jorge Lorenzo au prezentat noua motocicletă Yamaha

yamaha rossi lorenzo

VIDEO Marquez, lider la Valencia după prima zi de antrenamente

Lorenzo îl mai poate prinde pe Rossi! Antrenamentele din MP al Malaeziei sunt vineri

jorge.lorenzo

VIDEO Jorge Lorenzo, cel mai rapid după prima zi de antrenamente în Australia

lorenzo

Luptă în 3 la Marele Premiu al Australiei. Rossi, Pedrosa și Lorenzo în prim-plan

moto gp

VIDEO Valentino Rossi a suferit un accident la Aragon! A căzut după ce a vrut depășirea

cazatyura rossi

Premieră în Moto 3! Miller e primul pilot care face pasul direct spre clasa "regină"

red bull jack miller

Rossi, eroul unei generații. Are 81 de victorii la MotoGP

valentino rossi-1

VIDEO Rossi a câștigat în San Marino. Primul pilot din istorie care trece de 5000 de puncte

Marquez, a 11-a victorie din sezon. Podium pentru Valentino Rossi

marquez rossi motogp

Valentino Rossi a rămas la Yamaha. ”Mă motivează să dau tot ce am mai bun”

VIDEO Marquez are 8 victorii din 8! Niciun pilot n-a mai reușit acest bilanț perfect

marc marquez valentino rossi moto gp

Valentino Rossi revine la Assen, pe circuitul unde a obținut ultima victorie în CM

valentino.rossi

VIDEO 6 din 6! Marquez s-a impus și la Mugello. Rossi, pe podium la cursa cu numărul 300

marquez

Rossi, la a 300-a cursă a carierei: "Victoria la Mugello este o chestiune de onoare"

rossi mugello circuit

Îl mai învinge cineva pe Marquez? Campionul a câștigat tot în 2014

Marc Marquez, din nou în pole position. Espargaro a fost surpriza din calificări

marquez pole

MOTO GP: Moment istoric pentru Marquez: 4 victorii în 4 curse! Duel spectaculos cu Rossi, la Jerez

marc marquez motogp

VIDEO Marquez a câștigat prima etapă a sezonului de Moto GP, după lupta cu Rossi

marc marquez honda

Valentino Rossi va lua a 15-a oară la rând startul la clasa regină în MotoGP, în direct la Digi Sport

Valentino.Rossi

Valentino Rossi: "Sezonul 2014 ar putea fi ultimul pentru mine în Moto GP"

VIDEO Fratele vitreg al lui Valentino Rossi a debutat la Moto 3, dar a abandonat

Luca Marini debut Moto3

VIDEO Marquez va pleca primul în MP al Marii Britanii. GRILA DE START

marc marquez repsol

Rossi a anunțat când va renunța la Moto GP. Vrea să fie rege și pe patru roți

rossi

Valentino Rossi, așteptat ca un erou în Germania, pentru cursa de la Sachsenring

rossi yamaha

VIDEO Valentino Rossi a câștigat o cursă de Moto GP după trei ani! "Niciodată nu mă dau bătut"

valentino rossi motocicleta in sus

VIDEO Va întrerupe Rossi dominația iberică pe cel mai vechi circuit din Moto GP?

valentino rossi moto gp

VIDEO Lorenzo, împăratul Cataluniei! A câștigat din nou cursa de la Montmelo

lorenzo victorios

VIDEO Pedrosa pleacă din pole-position în Catalunya, după un timp record

dani pedrosa moto gp repsol honda

Rossi: "Este o surpriză imensă că am terminat pe 2"