Ilie Năstase a fost decisiv în cariera Serenei Williams. Detaliul care l-a impresionat pe tatăl jucătoarei

serena williams

Venus Williams, eliminată din primul tur la Toronto

venus

Serena Williams a învins-o pe sora ei mai mare, Venus, și s-a calificat în sferturile de finală la Wimbledon

serena-venus

Surorile Williams s-au retras din proba de dublu a turneului de la Wimbledon

serena venus

Simona Halep i-a predat o lecţie de tenis lui Venus Williams şi este în sferturi la Roma! Meci cu Dulgheru!

halep-roz-zgura

Se ştie ora meciului Halep - Williams, din optimile turneului de la Roma! Când joacă ceilalţi români

simona halep2

VIDEO Venus Williams şi Azarenka, în semifinalele de la Doha. Bielorusa s-a certat cu arbitrul

azarenka

VIDEO Venus Williams şi Radwanska au făcut spectacol în sferturile de la Doha. Cel mai tare schimb

radwanska williams

VIDEO Agnieska Radwanska s-a calificat în sferturi la Doha. Va juca împotriva lui Venus Williams

radwanska

VIDEO Venus a suferit pentru calificarea în turul doi în turneul WTA de la Doha, transmis LIVE de Digi Sport

serena

Traseu favorabil pentru Simona Halep la Dubai. Deţinătoarea titlului şi alte trei favorite, eliminate

venus

Surorile Williams revin în Fed Cup și luptă să readucă SUA în Grupa Mondială

sua fed cup

Surorile Williams vor juca la Indian Wells, prima oară după 14 ani! De ce au boicotat americancele turneul VIDEO

serena venus-indianwells 1

Venus Williams, în sferturile unui turneu de Grand Slam pentru prima dată din 2010!

venus williams charleston

Halep, între primele 4 jucătoare din 2014. Cum se poate schimba topul WTA după turneul de la Miami

halep indian wells la revedere

Surorile Williams au ratat ocazia de a juca finala după 5 ani. Cornet a eliminat-o pe Serena în două seturi: 6-4, 6-4

venus serena williams

VIDEO Surorile Williams s-au calificat în semifinalele turneului WTA de la Dubai

serena si venus

Kvitova a învins-o pe Venus Williams la capătul unui meci superb, de aproape 3 ore

petra kvitova

VIDEO Victorii pentru Venus Williams şi Pironkova în prima zi a turneului din Doha

TSVETLANA PIRONKOVA

Ana Ivanovic, învingătoare la Auckland. Sârboaica, la al 12-lea titlu din carieră

ana ivanovic-1

Ivanovic și Venus Williams, favorite în semifinale la Auckland. Meciurile vor fi ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

ana ivanovic

Tenisul feminin revine la Digi Sport în 2014! Turneul de la Auckland e LIVE, cu Sorana Cîrstea la start