151 rezultate pentru eticheta

video champions league

Specialiștii consideră că meciul Liverpool - Atletico Madrid a contribuit la răspândirea COVID-19

Liverpool FC v Atletico Madrid - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Așa s-a răspândit COVID-19 la mii de persoane: "N-am știut că am coronavirus, m-am îmbrățișat cu alți oameni și copii"

Atalanta v Valencia CF - UEFA Champions League Round of 16: First Leg

Primul club important care a reluat antrenamentele în plină pandemie de COVID-19. Condiții stricte pentru jucători

sabitzer

Momentul care a permis virusului COVID-19 să se răspândească la mii de oameni. Verdictul unui medic italian

Video Cum a reușit Martin Braithwaite, atacantul Barcelonei, să-i înveselească pe fani. Imaginile au devenit virale

FC Barcelona v Real Sociedad - La Liga

Mesajul războinic al lui Di Maria din timpul meciului cu Dortmund: "Vreau să dăm șapte goluri, să-i umilim"

Real Madrid v Paris Saint-Germain: Group A - UEFA Champions League

Video Discurs superb al lui Gasperini, după calificarea în sferturile UCL

atalanta

Video&Foto Pasiune sau inconștiență? Fanii Valenciei s-au strâns în număr mare în afara stadionului, în ciuda amenințării COVID-19

suporteri

Câți bani încasează cluburile din Champions League pentru parcursul din grupe. Liverpool, doar pe locul 8

Verdictul medicilor în cazul lui Kingsley Coman. Cât va sta pe tușă după accidentarea din meciul cu Totteham

coman colaj

Atletico Madrid vrea să pună mâna pe puștiul-minune pierdut de FC Barcelona! Câți bani oferă Simeone

Atletico Madrid v Lokomotiv Moskva: Group D - UEFA Champions League

Diferența dintre noi și ei. Un fost adversar al României U21 a intrat într-o categorie selectă a Ligii Campionilor

FOTBAL:ANGLIA U21-ROMANIA U21, EURO U21 (21.06.2019)

Video Atletico Madrid - Lokomotiv Moscova 2-0. Diego Simeone și-a asigurat prezența în optimi

saul niguez

Video Olympiacos - Steaua Roșie Belgrad 1-0. Grecii continuă în Europa League după un penalty transformat în minutul 87

arabi

Video Leverkusen - Juventus 0-2. Campioana Italiei termină Grupa D fără înfrângere

cristiano-ronaldo

Se anunță meciuri de 5 stele în optimile Ligii! Cum sună Liverpool - Real sau PSG - Atletico? Cum arată urnele

UEFA Champions League and UEFA Europa League - Q1 and Q2 Qualifying Round Draw

Noapte albă la Bergamo. Fanii Atalantei au declanșat petrecerea după calificarea în optimile Ligii Campionilor

UC Sampdoria v Atalanta BC - Serie A

Video Șahtior - Atalanta 0-3. Italienii se califică în optimi la prima aventură în Liga Campionilor

Atalanta BC v Hellas Verona - Serie A

Video Chelsea - Lille 2-1. Londonezii merg în optimile Champions League

Chelsea

Scandal înainte de United - Juventus! Ce a apărut pe siteul oficial al "diavolilor"

united juventus

Video Manchester United - Valencia 0-0. Al patrulea meci la rând fără victorie pentru "diavoli"

lukaku112

Video Hoffenheim - Manchester City 1-2. "Cetăţenii" au dat lovitura pe final

city

Video Guardiola, uluit! Cum a trăit tehnicianul lui City înfrângerea dureroasă cu Lyon

colaj guardiola

Video Șahtior - Hoffenheim 2-2. Gol spectaculos marcat de Maycon

hoffenheim bun

Video Schalke - Porto 1-1! PENaldo: fundașul nemților a provocat două lovituri de la 11 metri

naldo bun

Video Galatasaray - Lokomotiv 3-0! Start perfect pentru gruparea cim-bom, în Ligă

galata bun

Video Cristiano Ronaldo, deasupra tuturor! UEFA a decis: "foarfeca" perfectă cu Juve e cel mai frumos gol al sezonului trecut

Cristiano Ronaldo

Video Malmo-CFR Cluj 1-1. Campioana României a condus în Suedia, cu golul serii în UCL, dar continuă doar în UEL

arlauskis dezamagit

VIDEO Rezumatele optimilor UEFA Champions League. Se cunosc cele opt calificate!

uefa champions league

VIDEO Rezumatele ultimei etape a grupelor UCL şi echipele calificate în optimi

ucl live video

VIDEO TOPUL golurilor etapei din UCL. SONDAJ: Votează-l pe cel mai frumos!

top gol

VIDEO Galatasaray - Real Madrid 1-6. Hat-trick Ronaldo și spectacol făcut de "galactici" la Istanbul!

ronaldo.galata-real.1-6

Vardar, pericolul din Balcani. Steaua are adversar puternic chiar la primul meci din drumul spre grupele UCL

vardar skopje

VIDEO Borussia, Real, Bayern și Barca sunt în semifinale! Rezumatele din sferturile UCL

uefa champions league logo

VIDEO Bayern şi Malaga, ultimele calificate. Rezumatele optimilor şi echipele ajunse în sferturile UEFA Champions League

live video uefa champions league logo

VIDEO Grupele UEFA Champions League - etapa a 5-a. Rezumatele, scorurile, marcatorii şi clasamentele

UCL evergreen

VIDEO Zenit - Anderlecht 1-0, rușii speră din nou la calificare

kerzhakov-1

CFR-iştii au învăţat lecţia pentru meciul de la Istanbul! "Trebuie să ne apărăm cu toţii, inclusiv atacanţii"

cfr record liga

Rezultatele și marcatorii din grupele UEFA Champions League

the sun foto

VIDEO Şahtior Doneţk - Chelsea 2-1. Echipa lui Mircea Lucescu a câștigat în fața deținătoarei trofeului!

sahtiorrr

VIDEO Nordsjaelland - Chelsea 0-4! Juan Mata a reuşit o "dublă"

chelsea

VIDEO Juventus-Şahtior 1-1! Mircea Lucescu: "Meritam victoria!"

milan anderlecht

VIDEO Isco a înscris cel mai rapid gol al serii în Champions League, după o acţiune personală superbă

bucurie malaga

43 de goluri s-au înscris în prima etapă din grupele Champions League! Rezultatele complete şi marcatorii

VIDEO Real - Manchester City 3-2! Madrilenii au întors spectaculos scorul în ultimele 3 minute