38 rezultate pentru eticheta

video dinamo

Și adversarii îl vor pe Dănciulescu înapoi la Dinamo, dar nu oricum. "E un băiat de milioane!" Danciu a fost la meci

Danciulescu Braila - Dinamo

Video Nistor, după cea mai clară victorie a lui Dinamo în play-out: "Vrem să arătăm că locul nostru e în play-off"

Nistor Dinamo

Video Portarul de la Gaz Metan, savuros: "Poate doar Dumnezeu să-l contrazică pe Tudor, că tot e credincios"

nistor plesca

Video De la erorile lui Vlad, la schimbările lui Miriuţă. 5 lucruri care au decis rezultatul în derby

concluzii dinamo fcsb

Video E nevoie de arbitrajul video. Două faze controversate, în primele 20 de minute la Chiajna

captura gol nevalidat dinamo

Dinamo a așteptat miracolul degeaba, dar are cel mai îndrăzneț proiect: "Poate vom ridica toate cele 3 trofee"

dinamo re

Video Gata cu spectacolul ca în Argentina! Decizie istorică: LPF a interzis rolele de hârtie după Dinamo - FCSB

dinamo spectacol

Video Dinamo i-a pus deja să-și plătească păcatele. Mesajul "de pedeapsă" pentru Nedelcearu, Petre și Dudea

dinamovisti-1

Mulțescu n-a dormit după înfrângerea cu Dinamo: "Sunt anesteziat!"

multescu-1

Video Exclusiv Fanii s-au săturat: "Plecați cu toții!" Imagini care nu s-au văzut la TV. Ce s-a întâmplat după Chiajna-Dinamo

dinamo re

Video Mahlangu a marcat primul gol la Dinamo în derby-ul cu Steaua și a ieșit accidentat după 6 minute

dinamo steaua cupa ligii gol

Video Rotariu a marcat iar, dar nu a fost de ajuns pentru Dinamo. "Toate sunt invers!" A avut și o ratare mare

rotariu

Video Rotariu acuză, după ce a dat gol: "Nu putem juca împotriva arbitrilor, ne scot mingea din poartă!"

4

Video Toți ochii pe Eternul Derby: "E important pentru ambele rivale, va fi un meci care pe care"

steaua dinamo

Video Steaua - Dinamo 32-26. Premieră negativă pentru liderul din Liga Națională

steaua - dinamo handbal derby

Video Prima victorie a Concordiei după aproape 5 luni! "S-a terminat ghinionul"

balgradean chiajna - dinamo

Video Reghe taxează greșelile: "Hamroun să nu creadă că suntem la grădiniță!" Și Papp a fost criticat

reghecampf hamroun dinamo - steaua

Mesajul lui Dănciulescu înaintea derby-ului Dinamo - Steaua: "Ne pregătim să le dăm KO"

danciulescu box

VIDEO Patronul lui Dinamo, atac la Steaua și Viitorul: "E greu să ne luptăm la titlu, eu nu am rude și prietenii"

hagi becali negoita

VIDEO Nistor și Iordănescu "încing" duelul Dinamo - Pandurii: "Am văzut și noi cum au câștigat cu Petrolul"

dinamo pandurii

VIDEO Voluntari - Dinamo 1-3. Echipa lui Mircea Rednic este la doar 3 puncte de locul 2

gol Filip

VIDEO Steaua, nemulțumită de mutarea Eternului Derby: "Dinamo e avantajată"

stadion dinamo

VIDEO Poli Timișoara - Dinamo 0-1. A doua victorie în deplasare

captura gol dinamo

VIDEO "Nu mă autopropun la Dinamo, vin gratis". Omul care ştie cum să îi deblocheze pe "câini"

dinamo

VIDEO Dinamo - ASA Tg. Mureș 2-1. Dubla lui Andrei Marc îi readuce pe alb-roşii pe podium în Liga 1

gol marc

VIDEO Concordia - Dinamo 1-3. Rotariu și Gnohere, cu o dublă, au adus victoria "câinilor" la Chiajna

faza meci dinamo

VIDEO Pandurii-Dinamo 2-2. Roș-albii au condus la pauză, dar s-au salvat în prelungiri de la primul eșec

gnohere captura

VIDEO Bilinski, în așteptarea duelurilor cu Steaua. "Respect Dinamo și nu voi juca la altă echipă din România"

bilinski

VIDEO Dinu Gheorghe: "Dinamo luptă pentru locurile 3-1". Rednic așteaptă încă 4 transferuri

captura antrenament dinamo

VIDEO Dinamo - Rapid 2-0. Roș-albii, la primul succes după 4 partide. Giuleștenii se îndreaptă spre matineu

captura bucurie dinamo

VIDEO Bilinski amenință postul lui Niculae. Polonezul i-a transmis un mesaj clar lui Teja: 5 goluri în amical

niculae bilinski

VIDEO Conducerea lui Dinamo salută venirea lui Goian: "Sperăm să rezolvăm problemele din apărare"

lucian goian dinamo

VIDEO Torje: "Se schimbă istoria, altădată Oprița și Boștină veneau direct de la Steaua la Dinamo"

bostina dinamo 1

VIDEO Cele mai tari goluri din Liga 1 (40-31). Două reușite spectaculoase ale lui Rotariu