79 rezultate pentru eticheta

video halep

CTP, anunţ îngrijorător despre Simona Halep. "Cred că asta trebuie să se întâmple"

simo

Video Descătuşarea Simonei! Halep a căzut în genunchi după ultimul punct al unei finale de pus în ramă

Halep final2222

Halep, critici pentru WTA: "A fost destul! Se întâmplă la fiecare turneu! Toți cei din echipa mea sunt supărați"

Simona Halep critici WTA Rogers Cup 2018

Video "Sunt puțin 'moartă'!" Halep, stoarsă de puteri și chinuită de dureri, joacă al doilea meci într-o zi

Halep final

Video "Apărare ireală!" Punctul crucial câștigat de Simona a smuls laude de la WTA

Simona Halep punct superb

Chinul continuă pentru Muguruza! Forțată să se retragă de la Rogers Cup

Muguruza

Video Halep, Rogers Cup | Simona: "Pentru mine e mai bine la Montreal, aici am câştigat"

Simona Halep

"Aplauze pentru Halep, huiduieli pentru primar". Americanii, despre momentul în care Firea a fost alungată de public

v

Video Şi-a făcut părinţii mândri. Reacţia familiei lui Halep, după succesul istoric de la Paris

parinti halep

Video Imagini unice! "Momentul în care Simona Halep a devenit campioană la Roland Garros"

Simona Halep Roland Garros

Video Exclusiv Halep: "Emoţiile au mai dispărut". Ce spune despre meciul cu Petkovic

2018 French Open - Day Five

Video Halep, după a doua victorie a carierei cu Sharapova: "Am schimbat tactica și totul a mers foarte bine"

bucurie simona halep

Exclusiv Halep, impecabilă pe "cel mai frumos teren din Europa". Momentul psihologic pentru victoria zdrobitoare

halep wta roma

Video Halep - Osaka 6-1, 6-0. Joc perfect al Simonei, care și-a "demolat" adversara în mai puțin de o oră

captura halep osaka final 2

Live Video&Text Halep - Keys (14:00, Digi Sport 2). Meci pentru calificarea în sferturile turneului de la Roma

halep keys preview

Video Simona Halep nu-şi apără trofeul la Madrid. Românca, eliminată de Karolina Pliskova în sferturi

collage Halep Pliskova

Video Exclusiv Halep o va întâlni pe Elise Mertens, în turul 2 la Madrid. Ce spune Simona de următoarea adversară

mertens halep

Video Exclusiv Halep nu a fost surprinsă că Begu a învins-o pe Ostapenko: "Are un joc complet pe zgură"

Begu Halep madrid

Video Exclusiv Halep, după victoria entuziasmantă cu Makarova: "A fost un nivel foarte ridicat". Secretul succesului

Mutua Madrid Open - Day Two

Video Debut în forţă al Simonei Halep la Madrid. Liderul WTA a pierdut un singur game

Halep

Video Halep - Vandeweghe 4-6, 1-6. Înfrângere fără drept de apel pentru liderul mondial

captura halep final

Video Exclusiv Simona Halep e pregătită să-şi ia revanşa cu Siegemund: "Trebuie să vină şi momentul ăsta!"

Porsche Tennis Grand Prix Stuttgart - Day 3

A fost anunţată ora de disputare a meciului Halep - Rybarikova, transmis ÎN DIRECT la Digi Sport

Halep racheta

Wozniacki a dat vina pe teren, după meciul care a îndepărtat-o și mai mult de primul loc WTA

wozniacki indian wells

Video Publicul a aplaudat în picioare cea mai frumoasă minge a meciului Halep - Dolehide

meci halep dolehide

Video Prima reacție a lui Halep după meciul cu Dolehide. Unde s-a făcut diferența pentru o victorie muncită

halep dupa meciul cu dolehide

Simona Halep și-a aflat prima adversară la Indian Wells! Liderul WTA a câștigat singurul duel direct de până acum

Simona Halep - kristyna pliskova indian wells 2018

Video "And the Oscar Goes To..." Simona Halep, premiată pentru prestaţia de la Australian Open

halep oscar australian open

Video "Simona şi-a arătat clasa"! Reacţia WTA după un punct câştigat de Halep în stil de mare campioană

Simona Halep CiCi Bellis

Video Exclusiv Secretul Simonei Halep în 2018: a spus totul despre "noul joc". "Asta am avut în minte"

halep qatar jocul

Video Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha. Reacţie de campioană în setul 2

halep victorie

Video&Foto Imagini unice cu Simona Halep, în Sala Polivalentă din Cluj-Napoca

atmosfera Cluj 4

Video CTP, impresionat de meciul Halep - Begu: "Schimburi excepționale! Așa face Simona diferența"

halep shenzhen open

Video Halep - Konta 6-3, 6-3. Meci bun şi calificare în finala de la Hua Hin pentru liderul mondial

HALEP CAPTURA FINAL

Video Tatăl Simonei Halep și managerul liderului mondial au "spionat-o" pe Pliskova la meciul cu Ostapenko

ruzici halep sr

Prima reacție a Carolinei Garcia după meciul cu Simona Halep

garcia halep

Video Momentele decisive ale meciului! Simona a jucat senzațional și a revenit de două ori consecutiv de la 0-40

simona halep-5

Video Simona a câștigat punctul partidei cu Garcia! Passing shot de excepție după un schimb de 19 lovituri

captura halep game 4

Video Rybarikova a abandonat! Simona a ajuns în optimi la Beijing, unde va întâlni "coşmarul" Sharapova

collage

Prima reacție a Simonei Halep după finala pierdută la Cincinnati

halep re-1

Video Laude în presa internațională, după victoria Simonei Halep: "Victorie stimulantă" și "Eforturi în zadar pentru Konta"

halep re

Video Exclusiv "Cel mai bun an!" Cum o ajută Cahill pe Simona Halep când o enervează și ce carte a inspirat-o

halep cincinnati

Video Lovitura prin care Simona Halep i-a făcut pe cei de la WTA să exclame: "Magie absolută! Cum a făcut asta?"

halep magie lovitura

Video Exclusiv Din nou Cahill! "M-a ajutat, o să-l mai chem". Explicația momentului care a schimbat total jocul Simonei

halep cahill-1

O imagine care va fi tot mai rară: Simona Halep a explicat schimbarea radicală din relația cu Darren Cahill

halep cahill

Video Simona Halep s-a calificat în turul secund la Washington, după 7-6, 6-0 cu Sloane Stephens

halep bun

Video Wozniacki - Halep 5-7, 6-4, 6-1. Simona a retrăit coșmarul de la Roland Garros și a ratat șansa de a deveni lider WTA

halep eastbourne-2

Video Ce dureros! Simona Halep: a primit de două ori îngrijiri medicale, după ce s-a accidentat înainte să câștige primul set