9 rezultate pentru eticheta

video sepsi fcsb

Exclusiv ”Are dreptate! Cred că o să ajungă conducător!”. Fotbalistul FCSB care l-a impresionat pe MM Stoica

mm stoica fcsb

Video Gol memorabil reuşit de Florin Ştefan. Sepsi a marcat de două ori în patru minute cu FCSB

captura gol 2 sepsi

Video&Foto Vremea s-a schimbat în doar 20 de minute, la Sf. Gheorghe. Cum arată gazonul, cu două ore înainte de Sepsi-FCSB

ninsoare sf gheorghe

”Am discutat la Palat, a spus că plătește!”. Super-afacerea pe care a încheiat-o Gigi Becali

Gigi Becali

”După ce i-am spus ce mi-a zis Mourinho, a devenit bombă!”. Transformarea totală a unui jucător de la FCSB

gigi becali fcsb

Exclusiv Gigi Becali a modificat contractele lui Teixeira și lui Roman

filipe teixeira, mihai roman gigi becali fcsb

Video Dică, fanul lui Dinamo. Antrenorul de la FCSB cere o mână de ajutor "câinilor"

FOTBAL: FC STEAUA BUCURESTI - CFR CLUJ, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (

Video ”Nu se poate să faci asta! Dă, mă, la poartă!”. Moruțan n-a fost iertat pentru faultul dur asupra lui Constantin

morutzan fault marius constantin

Video Sepsi - FCSB 0-4. Meci rezolvat în 9 minute, de două penalty-uri și un autogol! Daniel Benzar a definitivat victoria