19 rezultate pentru eticheta

video steaua - chelsea

0 puncte și golaveraj 0-7! Obiectiv schimbat după eşecul usturător cu Chelsea

stelisti obiectiv

VIDEO Cech, îngerul păzitor! Steaua putea întoarce soarta partidei în doar două minute

cech ingerul pazitor

VIDEO A făcut SHOW cu Steaua şi a fost desemnat de Mourinho omul meciului

schurrle

VIDEO Steaua-Chelsea 0-4. Campioana a suferit, acasă, cel mai drastic eșec în UCL

mata chelsea

VIDEO Sandu și problemele de la juniori: "Asta e diferența dintre noi și Chelsea"

mircea sandu 4

Au băgat bureții pe gazon, pentru a îndepărta apa. Terenul arată bine, rămâne de văzut pentru cât timp

gazon2

VIDEO Lecţia modestiei. Chelsea i-a schimbat discursul lui Reghecampf

conferinta reghecampf

Delegaţia lui Chelsea a sosit la Bucureşti. Programul trupei lui Mourinho

sosire chelsea

Fanii lui Chelsea, avertizaţi: "În Bucureşti sunt grupuri infracţionale din care fac parte şi copii"

fani chelsea la bucuresti

Chelsea are doar 48 de ore pauză între meciurile cu City și Arsenal. Mourinho: "N-am ce face, trebuie să accept"

jose mourinho chelsea epl

Steaua vinde la case ultimele bilete pentru meciul cu Chelsea! Interes scăzut față de disputa din primăvară

Steaua fani arena

Chelsea își grăbește fanii să cumpere biletele pentru deplasarea cu Steaua

fani chelsea bucuresti

De azi se vând biletele pentru meciul cu Chelsea, din Champions League! Cel mai ieftin costă 90 de lei

steaua chelsea arena nationala

VIDEO Chiricheș: „Publicul ne-a purtat pe brațe”

vlad chiriches teamtalk

VIDEO Steaua - Chelsea 1-0. Victorie MAGICĂ. Regina Europei, doar o anonimă pe Arena Națională