44 rezultate pentru eticheta

viitorul astra

Video Viitorul - Astra 1-0. Giurgiuvenii au retrogradat în Liga 2, la cinci ani de la câștigarea campionatului

Andrei Ciobanu și Albert Stahl, în meciul Viitorul - Astra / Foto: Sport Pictures

Primele cuvinte ale lui Ionuț Badea după ce Astra a retrogradat în Liga 2: "Nu regret, un om inteligent ar aprecia curajul"

badea

Video Reacția dură a lui Bogdan Andone la adresa arbitrajului, după înfrângerea Astrei la Ovidiu: "Ne tratează ca pe niște sclavi"

bandone

Ce a răspuns Ruben de la Barrera, întrebat dacă l-a auzit pe Hagi strigând în tribune + spaniolul s-a ”descătușat”

FOTBAL:FC VIITORUL CONSTANTA-ASTRA GIURGIU, LIGA 1 CASA PARIURILOR (26.09.2020)

Bogdan Andone a dezvăluit secretul succesului Astrei: "Iar se ia lumea de noi, că facem grătare..."

Bogdan Andone

Exclusiv Astra, echipa momentului în Liga 1. Cum pot termina Alibec și Budescu anul pe locul 1. ”Au argumente”

Astra

Eric a revenit după aproape patru luni în Liga 1. Brazilianul e şi acum al doilea marcator al Viitorului

Eric

Video Viitorul - Astra 0-1. Giurgiuvenii câștigă la Ovidiu și sunt la un punct de lider. Eric a revenit pe gazon

viitorul penalty

Rivaldo, mesaj pentru fiul său după câștigarea Cupei României

Rivaldinho

Prima reacție a lui Dani Coman, după ce a demisionat de la Astra. ”Trebuie să vină altcineva!”

dani coman

Finală istorică în Cupa României! FC Viitorul și Astra vor evolua cu trofeul pe masă

finala cupei

Video Scandal-monstru cu Hagi în prim-plan! A fost eliminat, după ce nu a putut nici să se bucure de golul victoriei

VIDEO Hagi suparat pe arbitri Viitorul - Astra

Ieșirea nervoasă a lui Hagi, explicată: "E diferență de 420 de pase"

FOTBAL:FC VIITORUL-FC STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (21.04.2018)

Mulţescu: "Am jucat 4 meciuri în 10 zile. Jucătorii au rămas în picioare". Ce spune despre partidele cu CFR şi FCSB

Multescu

Video Astra - Viitorul 0-2. Victorie fără emoții pentru campioană!

bucurie ianis

Video Juventus - Viitorul 0-1. Campioana e cu un pas mai aproape de play-off

FOTBAL:JUVENTUS BUCURESTI-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (10.02.2018)

Hagi a luat o decizie importantă și anunță: "Nu mai vorbesc despre asta!" Mesajul pe care l-a transmis

Hagi

Motivul pentru care Hagi a ajuns la capătul răbdării! "Mi-a pus capac!"

gica hagi viitorul

Video "Sunt supărat"! Edi Iordănescu a acuzat problemele fizice ale jucătorilor. Ce spune de varianta Iliev la FCSB

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FC VOLUNTARI, LIGA 1 BETANO (22.10.2017)

"Dacă am fi câştigat, 99% eram în play-off". Matei a dezvăluit momentul cheie al meciului

matei

Video Valentin Cojocaru a provocat un penalty după doar 9 minute jucate în tricoul Viitorului

cojocaru penalty

Video Viitorul - Astra 1-1. Golurile au fost înscrise de Matei şi Chiţu. Ocazii mari, Ianis Hagi

Astra

Video Campionii îi avertizează pe cei de la Astra! ”Echipă puternică, jucători de forță și viteză”

Herea sosire

Video Repriză incredibilă! Trei penalty-uri ratate în doar 12 minute în Astra - Viitorul

ratari pen colaj

Foto Accidentare horror a lui Junior Morais

picior morais

Video Benzar promite revanșa Viitorului în campionat: "N-avem teamă, suntem liderul și mergem să câștigăm"

benzar astra

Video Hagi, de nerecunoscut! A scăpat de eliminare după un gest nesportiv la adresa lui Geraldo

hagi geraldo 3

Viitorul - Astra 1-3. Campioana Ligii 1 le urmează în semifinale pe Timișoara, Voluntari și Craiova

viitorul astra-1

Video Şumudică: "Sper să îi căpăcesc din nou pe cei de la Viitorul, chiar dacă ajut FCSB"

reghe-4

Video Șumudică, după o nouă înfrângere: "Am luat gol de la kilometrul 14, noi nu o putem împinge în poartă!"

sumudica

Video Hagi, la prima victorie în fața lui Șumudică: ”A contat mai puțin jocul. Ne interesa doar rezultatul”

hagi-1

Video Viitorul - Astra 1-0. Campioana, la a 6-a înfrângere a sezonului. Alibec a fost eliminat

alibec eliminare captura

Video Săpunaru: ”Nu pierdem din cauza problemelor financiare. Play-off-ul este în pericol”

captura sapunaru

Video Două ocazii uluitoare ale Astrei în startul meciului cu Viitorul. A fost și o transversală

captura viitorul

Video Viitorul - Astra 1-3. 4 goluri, 2 eliminați, un gol anulat și un penalty cerut de gazde

alta bucurie astra

Șumi îl înțeapă pe Hagi înaintea meciului direct: ”Îi mulțumesc că m-a făcut antrenor! Nu cred că trage cu FCSB”

sumudica

Hagi: ”Pe Alibec eu l-am făcut, l-am luat de pe stradă. Poate să-mi dea 3 goluri mâine. E numărul 1”

alibec viitorul

Video Pecanha, în afara lotului contra Astrei: ”Și-a cam încheiat activitatea în România la echipele mari!”

pecanha

VIDEO Viitorul - Astra 1-2. Echipa lui Şumudică se detaşează în fruntea Ligii 1

captura byucurie astra

Duelul primelor două clasate în Liga 1 va fi arbitrat, vineri, de Alexandru Tudor

alexandru tudor

Gică Popescu, invitat de onoare la meciul cu Astra. "E oricând binevenit la club"

hagi popescu

VIDEO S-au tras la sorți ”sferturile” și semifinalele Cupei Ligii! Dinamo-CFR Cluj și Steaua-ACS Poli

tragere la sorti cupa ligii

VIDEO Hagi e încântat de jocul Viitorului: "Putem să ne uităm mai sus în clasament"

gheorghe hagi 2

VIDEO Viitorul - Astra 0-4. Budescu, primul "hattrick" al sezonului, după două erori imense ale lui Vâtcă